Haydi çocuklar, ekolay.net'te oyun var

ImageSömestr dönemi karne hediyeleri ekolay.net'ten. Ailelerin gözü arkada kalmıyor, tatilde çocuklar doya doya internette oyun oynuyor. ekolay.net çocuklar için güvenli bir ortamda eğlenirken öğrenme imkanı veriyor.

Zengin içeriği ve her geçen gün gelişen servisleriyle internet kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği portallerden biri olan ekolay.net, çocukları ve aileleri unutmuyor. oyun.ekolay.net 5-11 yaş arasındaki çocukların hayal güçlerini, zeka ve becerilerini geliştirecek oyunlarla eğlendirirken eğitiyor. "Önce güven" diyen ekolay.net çocuklara şiddet içermeyen 50'nin üzerinde oyun seçeneği sunuyor.

Çocukların en çok sevdiği oyunlardan biri olan boya yapmak için artık kitaplara gerek kalmadı. Sevimli köpek balığı Sharky çocuklar için renkten renge giriyor. Hayvanları ya da mevsimleri daha iyi tanımak için de oyun.ekolay.net 'te oyunlar mevcut. Bebeklerinden ayrılmayan kız çocukları da bu adreste unutulmamış. Aslı, Aynur, Çiğdem, Lara, genç kız adayları tarafından çeşit çeşit kıyafetlerle giydirilmek için bekliyor.

Başa dön tuşu