Her keseye uygun Kodak M883 Teknosa'larda

ImageTürkiye'de de satışa sunulan yeni Kodak EasyShare M883 dijital fotoğraf makineleri, şıklık, eğlence ve mükemmel görünümlü fotoğrafları bir arada sunuyor. Yılbaşı için sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir hediye olan ürün uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Yeni Kodak EasyShare M883, dijital fotoğraf makineleri, şıklık, eğlence ve mükemmel kalitede fotoğrafları bir arada sunuyor. İnce, kompakt ve stil sahibi tasarımıyla dikkat çeken ürün; sahip olduğu düşük ışık koşulları için yüksek ISO değeri, dijital görüntü sabitleme ve HD fotoğraf çekimi özellikleriyle fotoğraf keyfini artırıyor.

Kodak EasyShare M883, 8.0 MP çözünürlüğe ve 3X optik zoom'a sahip. 76 mm (3 inç) geniş açılı LCD ekranı olan ürün, ince ve tümüyle metal bir gövdeden oluşuyor. Yüksek ISO (3200), dijital görüntü sabitleme özelliği, HD fotoğraf çekimi ve yüz algılama teknolojisi içeriyor. Ürün, gece siyahı, kutup gümüşü renklerde sunuluyor. Ürünün Türkiye'deki satış fiyatı sadece Teknosa'larda KDV dahil 399 YTL

M serisi ürünler sadece M883 ile sınırlı değil. M serisini, M873, M853 ve M753 modelleri tamamlıyor.

M873, 8.0 MP çözünürlüğe ve 3X optik zoom'a sahip bulunuyor. 6,4 cm (2,5 inç) LCD ekranı olan ürün, ince ve tümüyle metal bir gövdeden oluşuyor. Yüksek ISO (1600), dijital görüntü sabitleme ve HD fotoğraf çekimi özelliği içeriyor. Ürün, gece siyahı ve kutup gümüşü renklerde sunuluyor. Ürünün Türkiye'deki satış fiyatı KDV dahil 349 YTL.

M853, 8.2 MP çözünürlüğe ve 3X optik zoom'a sahip bulunuyor. 6,4 cm (2,5 inç) LCD ekranı olan ürün, yüksek ISO (1250), dijital görüntü sabitleme ve HD fotoğraf çekimi özelliği içeriyor. Ürün, siyah, kutup gümüşü, renklerde sunuluyor. Ürünün Türkiye'deki satış fiyatı KDV dahil 279 YTL.

M753, 7.0 MP çözünürlüğe ve 3X optik zoom'a sahip bulunuyor. 6,4 cm (2,5 inç) LCD ekranı olan ürün, yüksek ISO (1250), dijital görüntü sabitleme ve HD fotoğraf çekimi özelliği içeriyor. Ürün, pembe cennet, erik, siyah akik, gümüş, denim, bakır renklerde sunuluyor. Ürünün Türkiye'deki satış fiyatı KDV dahil 249 YTL.

M serisi ürünleriyle yüksek kalitede fotoğraflara çok uygun fiyatla sahip olmak mümkün. M serisi, Li-Ion pille birlikte geliyor. M serisindeki ürünler, gece siyahından sıcak kırmızıya kadar çeşitlenen zengin renk alternatifleri ve aksesuvar seçenekleri ile son derece kişisel hale gelebiliyor. Ayrıca Printer Dock ve Camera Dock ürünleriyle birlikte kullanarak, tek düğmeye dokunmak suretiyle, fotoğrafları bilgisayara aktarmak, fotoğraf baskısı yapmak ya da pilleri şarj etmek mümkün oluyor. Seri, Picture Viewer, bellek kartları, piller ve pil şarj cihazları, çantalar, setler ve daha pek çok aksesuvar seçeneğiyle birlikte sunuluyor.

Başa dön tuşu