Heykeli Dikilecek Adam

Dikildi de… Çünkü o, erkeklerin yerinde olmak, kadınların yanında olmak istedikleri adam. Bir ilham perisi olarak David Beckham.

2000’lerin başından beri Madame Tussauds müzelerinde balmumu heykelleri sergileniyor. 2002 yılında Tokyo’da bir alışveriş merkezine 3 metrelik saf çikolatadan heykeli dikildi. 2007 yılında Londra’da bir evin ön bahçesinde bulunan 90 santimlik heykeli çalındı.

2012 yılında H&M kendisi için koleksiyon hazırlayan Beckham’ın mini heykellerini satışa çıkardı. O da yetmedi, koleksiyonun tanıtımı için New York, Los Angeles ve San Francisco’yu dev boyutlu gümüş Beckham heykelleriyle donattı.

David Beckham 1

H&M için modellik yapmışlığı da olan eski futbolcu, gedikli stil ikonu, tasarımcılığa da el attıktan sonra bu yıl başka bir role daha büründü; İsveçli markanın Modern Essentials koleksiyonundan favori parçalarını seçerek moda danışmanlığına terfi etti. Zaten gönüllerde çoktan etmişti.

David Beckham 2

Başarılı futbol kariyeri artı fit vücudu artı mükemmel stil seçimleriyle çoktandır dünyanın dört bir yanındaki hemcinslerinin ilham periliğini üstlenen Beckham, bizzat tasarladığı boxer ve atletlerle gardıropları ‘içten’ fethetmeyi de ihmal etmedi.

David Beckham 3

Ve bu nevi şahsına münhasır kişilik 2 Mayıs’ta 40. yaş gününü kutladı. Doğum günü şerefine Instagram hesabı açtı, saatler içinde 2 milyon takipçiyi peşine taktı. Hal ve vaziyet buyken biz de ona neden hayran olduğumuzu bir kez daha, bu kez onun sözleri aracılığıyla hatırlayalım istedik.

David Beckham 4

“Hobilere ayıracak vaktim yok. Sonuçta ben de işimi hobi olarak görüyorum çünkü yapmayı seviyorum.”

“Nereye ait olduğumu, köklerimi asla unutmayacağım. Nerede yaşadığımın bir önemi yok.”

“Hâlâ kendimi inceliyor ve geliştirmek istiyorum.”

“Güzel kıyafetleri seviyorum, riskli olsunlar ya da olmasınlar.”

“Aslında hiç kimseden herhangi bir stil önerisi almadım. Ne istersem onu giyiyorum ve diğer insanların ne düşündüğü önemli değil.”

“Güçlü biriyim, güçlü bir aile adamıyım, güçlü bir kocayım ve güçlü bir babayım.”

Başa dön tuşu