Iomega’dan iPhone için kolay yedekleme ve şarj ünitesi

EMC bünyesinde, dijital depolama ve içerik yönetimi çözümleri firması olan Iomega, iPhone’larındaki kişi bilgilerini ve fotoğraflarını kolayca yedeklemek isteyen kullanıcılara yeni Iomega SuperHero Yedekleyici ve Şarj Ünitesi’ni sunuyor.
 
iPhone’ları kaybolan, çalınan ya da hasar görenler, iPhone’larını düzenli olarak iTunes ile senkronize etmedikleri için iletişim bilgilerini ve fotoğraflarını bir anda yitirmenin ne olduğunu iyi bilir.Iomega SuperHero Yedekleyici ve Şarj Ünitesi, iPhone’daki iletişim bilgilerini ve fotoğrafları telefonu her şarj edişinizde otomatik olarak yedekliyor.

Iomega’nın iPhone için yeni SuperHero Yedekleme ve Şarj Ünitesi tezgah, masa ya da başucu sehpası üzerine yerleştirilen ve doğrudan prize takılan kompakt bir kenetlenme istasyonu.  Yolculuk için de ideal olan SuperHero Yedekleme ve Şarj Ünitesi, iPhone iletişim bilgileri ve kameradan çekilen resimler için kenetlenme istasyonunda gerekli depolamayı sağlayan 4 GB kapasiteli bir SD kart ile birlikte eksiksiz bir şekilde sunuluyor. Kullanıcı Apple Store’dan ücretsiz SuperHero iPhone uygulamasını indirdiğinde iPhone’u SuperHero Yedekleme ve Şarj Ünitesi ile şarj ve yedekleme için hazır duruma geliyor. SuperHero uygulaması yüklü bir iPhone, SuperHero kenetlenme istasyonuna yerleştirildiğinde uygulama otomatik olarak çalışıyor ve telefonu şarj ederken kişi bilgilerini ve fotoğrafları yedekleme seçeneğini sunuyor.  (Teknolog)

Başa dön tuşu