iPhone Google Haritalar Google kontaklarını entegre ediyor

iPhone Google Haritalar, geçtiğimiz 5 Mart günü önemli bir güncellemeye imza attı. Bundan böyle, Google oturumunuzun açık olduğu her an iPhone’unuzdan kişilerinizin adreslerine ulaşabileceksiniz.

original (1)

 

iOS: iPhone’un Google Haritaları geçtiğimiz günlerde önemli bir güncelleme gerçekleştirdi. Artık isimlerini arattığınızda size kişilerinizin adreslerini de gösteriyor. Dahası 1.1 versiyonunda bu özellik; restoranlar, benzin istasyonları ve benzer kategoriler seçerek yerel mekânlar aramak için son derece basit bir yol.

Ayrıca, Google Haritalar Google’da oturumunuz açık olduğu sürece web ön belleğinizden kişilerinizin adreslerine erişim olanağı sağlıyor. Böylelikle adreslerin iPhone’unuzda depolanmış olarak durmasına ihtiyacınız kalmıyor.

Bu yeni “Nearby Places” özelliği, yeni yerler keşfetmenizi ya da aşina olmadığınız bölgelerde dolaşmanızı kolaylaştırıyor.

Uygulamayı iTunes’dan şimdi indirebilir ya da güncelleyebilirsiniz ancak ne yazık ki henüz uygulamanın iPad-uyarlı bir versiyonu mevcut değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı