İnternet’teki müzikseverler için Songdrop

Eğer İnternet’te müzik dinlemeyi seven, YouTube’daki favorileri müzik videoları ile dolu olan ve yeni müzikler ile müzisyenler keşfetmeye hevesli biriyseniz Songdrop tam size göre. Songdrop sizin için İnternet’te bulunan bütün müzikleri bir araya getiriyor.

original (1)

 

İnternet’te güzel müzikler bulmak kolay fakat onların tümünü organize bir biçimde barındırmak zor olabiliyor. YouTube’da favori videolarınız ya da SoundCloud’da çalma listeniz olabilir. Songdrop bunların hepsini sizin için bir araya getiriyor ve organize ediyor.

Songdrop, çoklukla müzik için “Lezzetli” olarak anılıyor ve bu benzetme pek de abartılı sayılmaz. Ücretsiz bir hesap açın (ya da dilerseniz Facebook aracılığı ile kaydolun) ve bookmarklet’ı (bağlantı uygulamacığını) tarayıcınızın araç çubuğuna sürükleyin. Oradan, bağlantı uygulamacığına tıklayıp YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Tumblr, VEVO ya da diğer müzik bloglarında bulup beğendiğiniz bütün müzikleri Songdrop koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Songdrop’un sosyal bir yanı da var: Kullanıcıları takip edebilir, onların dinlediklerini keşfedebilir ve yeni müzikler bulabilirsiniz. Dahası, Songdrop’taki bütün müzikler tamamen ücretsiz ve onları istediğiniz her an dinleme opsiyonuna sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı