iPhone telefon rehberinizi yedekleyin

IDrive Lite sayesinde iPhone, BlackBerry ya da Android telefonunuzun telefon rehberini internete yedeklemeniz, rehberinize web üzerinden ulaşmanız ve yedekledeğiniz rehberi desteklenen yeni bir telefona yüklemeniz mümkün. Üstelik servis tamamen ücretsiz.

iPhone için ücretsiz IDrive Lite uygulamasını https://www.idrive.com/idrive-lite/ adresinden indirebilirsiniz. Uygulamayı iPhone’unuza yükledikten sonra sadece e-postanızı ve parolanızı girerek servise kaydolun. Program ilk çalıştığında kişi listenizi internete yükleyecektir. Bu işlem birkaç dakika sürebilir.

Bundan sonra web tarayıcınızdan www.idrivelite.com adresine e-posta adresiniz ve parolanızla giriş yapıp telefon rehberinizi görebilirsiniz. Ayrıca web üzerinden rehberinize yeni kişiler eklemeniz ve kişileri silmeniz de mümkün.

İleride web’e yüklediğiniz rehberinizi yeni bir iPhone’a veya IDrive Lite’ın desteklediği başka bir telefona kopyalamak isterseniz, IDrive Lite uygulamasını o telefona yükleyip “Restore” seçeneğini kullanmanız yeterli.

2 Yorum

  1. zaten önemli olan telefon almak değil, iş telefonu aldıktan sonra başlıyor firmalar telefon satarken bunu uygulamaları ile birlikte pazarlıyor ve geniş bir software yazılımlar…piyasada o kadar çin malı telefonlar var, onlarında düzgün ve sistemli bir şekilde yazılım ağı geniş olsa onlarda bu pazara geniş ölçüde söz sahibi olurlar.

  2. haklısın arif bey size katılıyorum yıllardır bu teknolojilri tek elden maliyetinin cok üstünde bizlere …….. sattılar rakabet şansı verilemli bizde daha uçuza sahip oluruz belki.

Başa dön tuşu