Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
DİĞER

Kärcher, temizlik teknolojilerinde dünya çapında bir ilke daha imza attı!

Alman devi Kärcher, dünyada bir ilke daha imza atarak temizlik teknolojilerinde öncü konumunu güçlendirdi. Kärcher’in yeni geliştirdiği teknolojisiyle aplikasyon entegreli basınçlı yıkama makinesi K7 Smart, kullanıcılarını hangi alanı nasıl temizlemeleri konusunda yönlendirirken, üstün temizliği maksimum verimlilikle sağlıyor.

Alman devi Kärcher, dünyada bir ilke daha imza atarak temizlik teknolojilerinde öncü konumunu güçlendirdi. Kärcher’in yeni geliştirdiği teknolojisiyle aplikasyon entegreli basınçlı yıkama makinesi K7 Smart, kullanıcılarını hangi alanı nasıl temizlemeleri konusunda yönlendirirken, üstün temizliği maksimum verimlilikle sağlıyor. Aplikasyon bağlantılı ilk basınçlı yıkama makinesi olan K7 Smart, uygulama üzerinden kontrol edilebilme seçeneği ile olağanüstü bir konfor da sunuyor.

K7 Smart

Basınç ayarı uygulama üzerinden kontrol edilebiliyor

Uygulama üzerinden basınç ayarını bile kontrol edebilme imkanı sunan cihazda ekstra güç için Boost modu da bulunuyor. Boost modunda 30 saniye boyunca uygulanacak olan basınçla, inatçı kirlerden eser bırakmıyor. Püskürtme tabancası veya aplikasyon ile etkinleştirilebilen Boost modu ile her türlü kir sorun olmaktan çıkıyor.

Uygulama danışmanı her an yanınızda

Smart Control püskürtme tabancası, 3’ü 1 arada Multi Jet püskürtme borusu ve Plug ’n’ Clean deterjan sistemi gibi akıllı ekipman ayrıntılarıyla, temizlikte çıtayı yükselten K7 Smart akıllı telefonlardaki “Kärcher Ev & Bahçe” uygulamasına bağlanmanızla birlikte size yepyeni deneyimler yaşatmaya başlıyor. Aplikasyondaki “uygulama danışmanı”, temizlenecek nesne veya zemin için pratik ipuçları ve püf noktalarını paylaşarak daha verimli sonuçlar almanıza destek oluyor.