Kelebekler Vadisi'nin logosunu siz tasarlayın

ImageDoğal ve huzurlu tatillerin mekanı Kelebekler Vadisi, logosunu arıyor! 8 Eylül'e kadar sürecek olan logo yarışmasının birincisi, vadide "her şey dahil" bir tatil kazanıyor. Ayrıntılı bilgi Kelebeklervadisi.azbuz.com adresinde! Yarışmanın sonucu ise 15 Eylül'de kelebeklervadisi.azbuz.com adresinde açıklanacak.

Dünyada nadir olarak rastlanan Jarsey Tiger kelebeği başta olmak üzere pek çok kelebek türüne evsahipliği yapan ve %100 doğal yaşamın mekanı olan Kelebekler Vadisi, kendisini en iyi anlatan logoyu arıyor. 23 Temmuz'da başlayan logo yarışması 8 Eylül'e kadar sürecek. http://kelebeklervadisi.azbuz.com adresinde yapılan logo yarışmasına katılmak için, aday logoları sitedeki "Logo Yarışması" isimli fotoğraf albümüne yüklemek yeterli oluyor. Bir kişinin en fazla 3 çalışmayla katılabildiği yarışmada logoların 600 x 500 piksel içinde ortalanmış 72 dpi çözünürlükte, jpeg, gif veya png formatında olması gerekiyor.

Vadideki ödül

Kelebekler Vadisi için en güzel logoyu tasarlayan kişi elbette yine Kelebekler Vadisi'nde ödüllendiriliyor. Yarışmanın galibi 1 hafta "her şey dahil" konaklama kazanıyor. Bu "her şey dahil" sistem, hediye içki ve meşrubatlar, Susamuru Dalgıç Ali'den bir balık, İlyas Kaptan'dan "pişiriverme", Burcu'nun küçük dükkanından bir giysi, Seçil'in dükkanından meyvesuyu, Taşev'den kek-çay ve sürpriz hediyelerden oluşuyor. Yarışmanın ikincisi 5 gün, üçüncüsüyse 3 gün "her şey dahil" konaklama kazanıyor.

Kelebekler Vadisi

Dünya Mirasını Koruma Vakfı (World Heritage Foundation) tarafından dünya üzerinde korunması gerekli 100 dağdan biri olarak ilan edilen Babadağ'ın eteklerindeki Kelebekler Vadisi, aynı zamanda bir sit alanı.

Endemik bitkiler yönünden oldukça zengin olan vadide, dünyada nadir olarak rastlanan Jarsey Tiger kelebeği başta olmak üzere pek çok kelebek türü de bulunuyor. 1987 yılında, başında Avukat Hasan D. Bayramoğlu'nun bulunduğu bir grup doğasever tarafından, doğayla uyumlu bir yaşam modelinin temellerini atmak üzere kurulan Kelebekler Vadisi, basit yapılardan oluşan bir kamping, ütopya, cennetten bir köşe…

Ayrıntılı bilgi için: Kelebeklervadisi.azbuz.com

Başa dön tuşu