DİĞER

Sinemanın büyülü dünyası cebinizde

ImageSinema tutkunlarının favori adreslerinden sinemalar.com, WAP yayınına başladı. Sinemalar.com ve Başarı Mobile'ın gerçekleştirdiği stratejik anlaşmayla, sinemaseverler cep telefonlarından wap.sinemalar.com adresine girerek film arama yapabilecek, vizyondaki ve gelecek filmler hakkında bilgi alabilecek.

"Sinema, patlamış mısır ve muhabbet yeri" sloganıyla yola çıkan sinemalar.com sitesi, artık cep telefonu kullanıcılarının da vazgeçilmez adresi olacak. Türk internet kullanıcılarına gösterimdeki filmler hakkında kapsamlı bilgiyi sunmayı amaçlayan sinemalar.com, yeni hizmetiyle isteyen herkesi WAP'tan sinemanın büyülü dünyası ile buluşturuyor. Sinemalar.com ve Başarı Mobile'ın gerçekleştirdiği stratejik anlaşmayla, sinemalar.com kullanıcılarının istedikleri bilgilere ulaşmak için yapmaları gereken tek şey, WAP uyumlu bir cep telefonundan sinemalar.com adresine girmek olacak.

İnternet Teknolojileri alanında etkinlik gösteren, internet girişim firması Nokta İnternet Teknolojileri, kullanıcı odaklı içeriğini internetin yanı sıra, mobil platformda da sunmak amacı ile Başarı Mobile ile bu işbirliğine imza attı. Bu proje sayesinde, sinemalar.com kullanıcıları sinema dünyasıyla ilgili A'dan Z'ye tüm bilgileri parmaklarının ucunda bulacaklar.

Ücretsiz olarak sunulan bu hizmetle sinemalar.com ziyaretçileri, diledikleri filmlerin seanslarını görebilecek, film özetlerine, filmlerin künye bilgisine, vizyondaki ve gelecek tüm filmlerin listesine, sinema salonlarının adres, telefon gibi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilecekler.

Film arama özelliği de olan sitede kullanıcılar, film afişlerini incelerken, filmler hakkında sinemalar.com üyelerinin yaptıkları yorumlarını da okuyabilecek.

"Sinema, patlamış mısır ve muhabbet yeri"

2006'nın Kasım ayında yayına başlayan Sinemalar.com, Türkiye'de internet kullanıcılarına, gösterimdeki filmler hakkında kapsamlı bilgiyi, katılımcı, paylaşımcı ve yorumlamayı sağlayan bir platform üzerinden sunuyor. Sinemaseverlerin, katılımcıların görüşlerinin ön planda tutulduğu "Sinema, patlamış mısır ve muhabbet yeri" sinemalar. com'un yaklaşık on sekiz bin üyesi bulunuyor.

Başa dön tuşu