ASUS EAH2900XT ile DirectX10 oyunlarda güçlü performans

ImageASUS, en yeni AMD HD2900XT grafik işleme ünitesine sahip yeni ekran kartı EAH 2900XT/G/HTVDI/512M'yi duyurdu. Yeni ATI Radeon HD 2900 GPU, DirectX 10 oyun gücünü tamamen açığa çıkarırken, HDMI desteğine sahip Avivo HD teknolojisi ile de mükemmel ses ve görüntü performansı sunarak oyuncular için benzersiz oyun deneyimi vadediyor. Güçlü performans özelliklerinin yanısıra birbirinden muhteşem 4 oyun da EAH 2900XT/G/HTVDI/512M ile hediye olarak sunuluyor: S.T.A.L.K.E.R: Shadows of Chernobyl ve Half Life 2: Episode Two, Team Fortress 2 ve Portal oyunlarından oluşan The Black Box oyun suiti.

Directx10 ve Windows Vista İçin Tam Uyumluluk
ASUS EAH2900XT, AMD'nin en yeni ATI Radeon HD 2900XT grafik işleme ünitesi ile güçlü grafik performansı, geliştirilmiş kararlılık ve Windows Vista için benzersiz HD oyun deneyimi sunuyor. Güncel ATI Catalyst yazılımı; grafik, görüntü ve çoklu ekran uygulamaları için hızlı kurulum imkanı sağlarken; DirectX® 10 oyunları ve Windows AeroTM kullanıcı arabirimi için otomatik olarak optimal sistem ayarları yapılandırması sağlıyor.

ASUS'a Özgü Teknolojilerle Çokyönlü Grafik Deneyimi
Yeni ASUS EAH2900XT serisi aynı zamanda sadece ASUS'a özgü bir çözüm olan özel Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisine sahip. Splendid ile görüntüler gerçek renklerinde ve parlaklıklarında izlenebiliyor. Splendid aynı zamanda AMD'nin Avivo HD teknolojisi ile birlikte keskin görüntüler elde etmenizi sağlıyor. Yine ASUS'a özgü bir teknoloji olan Gamer OSD ile oyun esnasında hızaşırtma ve sohbet seçenekleri düzenlenebiliyor. Böylece kullanıcılar ihtiyaçları olduğu anda performans yükseltmesi yapabiliyorlar.

Başa dön tuşu