LG Viewty'den hiçbir şey kaçmıyor

ImageLG Electronics, cep telefonlarındaki iddiasını yepyeni modeli LG Viewty (KU990) ile zirveye taşıyor. Ekim ayında Avrupa'da satışa sunulan LG Viewty, Şubat ayı itibariyle Türk teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor.

LG Viewty, kamera tutkunu cep telefonu kullanıcıları için bugüne kadar üretilmiş en fonksiyonel ürün olma özelliğini taşıyor. Normal dijital kameralarla aynı hıza ve performansa sahip olan ve saniyede 120 kare çekebilen (f/s) LG Viewty'nin yüksek hızlı video kayıt işlevi bir cep telefonundan daha fazlasını isteyen tüm kullanıcılar için benzersiz bir seçenek. Bir telefon kamerası için en yüksek hız olan saniyede 120 kare hız ile video kaydı yapan LG Viewty'nin kaydettiği görüntüler üzerinde düzenleme yapılarak, bu görüntüler doğrudan YouTube'a yüklenebiliyor.

LG Mobile'ın 5.0MP kameralı en yeni ve üst düzey telefonu ‘LG Viewty', manuel odaklanma seçeneği, görüntü sabitleme ve iç mekan veya gece çekimi için ISO 800 dahil yüksek teknoloji ürünü kameralarda bulunan özellikleri içeriyor.

Tam LCD dokunmatik ekranı ve "Mobile XDTM engine" sistemi daha geniş ve daha canlı bir görüntü temin ederken, arkadaki çevirmeli (tekerlek) düğme, kullanışlılığı en üst seviyeye çıkarıyor. Telefonla birlikte sunulan sivri uçlu yazıcı ise kullanıcıların, fotoğrafların üzerine dijital olarak "yazı yazmalarına" ve kendi dosyalarını düzenlemelerine imkan veriyor.

LG Viewty, 120 f/s hızla QVGA-kalitesinde etkileyici bir video kayıt özelliği sunuyor. Kullanıcı, LG Viewty ile çevresindeki hızlı hareketleri kayda alabildiği gibi 15/s'e kadar düşük hızlı çekim de gerçekleştirebiliyor. Yüksek hızlı video kayıt fonksiyonuna sahip olan LG Viewty, piyasada mevcut olan bütün cep telefonlarından daha fazla video datası işlemleyebilme kapasitesine sahip.

Tüketicilerin kişisel video çekimine her geçen gün artan ilgisi, LG'ye bağlı araştırmacıları, uzun süren kapsamlı denemeler yapmaya yöneltti. ‘120 f/s'lik video kayıt işlevini geliştirerek rakiplerine göre son derece ileri bir teknolojinin yaratılmasını sağlayan LG Electronics, LG Viewty kullanıcılarına yaşadıkları anı keyfe çevirme imkanı sunuyor.

Başa dön tuşu