Maxell ile en güzel anlarınız zamana meydan okusun

ImageDijital medya ürünlerinde dünyanın öncü ve lider markalarından Maxell ile en güzel anlarınızı korumaya alın. Tozlanmaya ve güneş ışığının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklı Maxell DVD VCAM ürünleri ile kaydedeceğiniz video görüntülerinizi, yıllara meydan okuyarak güvenle saklayabilirsiniz.

Maxell DVD VCAM ürünleri, video görüntülerinizi en yüksek hızla, hatasız kaydedebilmenize imkân tanıyor. VCAM logosu taşıyan tüm video kameralarla uyumlu çalışan Maxell DVD VCAM ürünleri, yüzeyinin pürüzsüz ve dayanıklı olmasını sağlayan "High Stamper Technology (HGX)" özelliğine sahip. Tozlanmaya karşı koruyucu ve dayanıklılığı artırıcı "Anti-statik" özelliğinin yanı sıra bu ürünlerde güneş ışığının sebep olacağı bozulmaları engelleyecek "Organic Dye" katmanı bulunuyor.

Toz ve parmak izlerine karşı standart ürünlerden 100 kat daha fazla koruma sağlayan "Xtreme Protek Plus" teknolojisinin yanı sıra Maxell ürünlerinin bir başka dikkat çekici özelliği ise, çizilmelere koruma sağlayan "Hardcoat" katmanı. Maxell DVD VCAM ürünlerinin dayanıklılık özelliği sayesinde, yüzeyine bulaşan yağlı ve zor lekeler görüntüye zarar vermeden kolayca temizlenebiliyor.

DVD-R ve DVD-RW

VCAM ürünlerinin, DVD-R ve yeniden yazılabilir DVD-RW olmak üzere iki farklı çeşidi bulunuyor. DVD-R VCAM'in 1,4 ve 2,8 GB video kayıt kapasitesi ile 30 ve 60 dakika kayıt süresi bulunuyor.

Yeniden yazılabilir DVD-RW VCAM'ler ise 1,4 ve 2,8 GB video kayıt kapasitesi ve 30 ya da 60 dakika kayıt süresi olan iki çeşitten oluşuyor. DVD-R ve DVD-RW VCAM'ler, tekli, 5'li kutu, 10'lu cakebox ve 4'lü Travel Pack'lerde satışa sunuluyor.

Başa dön tuşu