Miller Music World rekora gidiyor

Efes tarafından lisanslı olarak Türkiye’de üretilen, gece hayatının ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller’in gençlerin ve müzik severlerin buluşma noktası olarak hayata geçirdiği www.millermusicworld.com web sitesi, kayıtlı kullanıcı sayısı ile rekora gidiyor.

Miller’ın tüm müzik çalışmalarını interaktif ortamda gençlerle paylaşan, müzikle ilgilenenlerin ve bu yıl 5. kez düzenlenecek MMF (Miller Music Factory) katılımcılarının da buluşma noktası olan Miller’in yeni internet sitesi www.millermusicworld.com’a olan ilgi; 2.000’e yakın müzisyen, 63.000’e yakın üyesiyle çığ gibi büyüyor.

Her ay yeni uygulamalar geliştirilen Miller Music World sitesinde; en yeni müzik haberleri, etkinlikler, röportajlar yer alıyor. Amatör ve profesyonel müzisyenlerin siteye yüklediği parçalar da dinlenebiliyor.  

MMW’de müzik severlere özel yepyeni bir uygulama: Miller Music Challenge

Bu yıl 5 kez düzenlenecek olan MMF’nin başvuru adresi olan MMW sitesine kullanıcılar için yepyeni bir yarışma ekleniyor.

Tüm üyelerin katılabildiği Miller Music Challenge‘da; popüler müzik haberlerinden müzik tarihinin önemli olaylarına, yeni çıkan albümlerden müzik piyasasının klasiklerine kadar farklı konularda birçok soru bulunuyor. Her kullanıcının bir gün içinde 5 hakkı bulunuyor, verilen her yanlış cevap bu haklardan birini götürüyor. Her dönemin kazananı, o dönem için belirlenen ödülün sahibi oluyor!

Miller Music Factory’ye katılılacaklar ve destekleyenler de bu sitede… 

MMF (Miller Music Factory), geçen senelerde olduğu gibi bu yıl da yeteneğine inanan fakat bu alanda kendilerini gösterebilecek platform bulamayanlar için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Bu yıl 5.kez düzenlenecek olan MMF’08’in başvuru adresi olan MMW sitesine yüklenen katılımcı parça sayısı, başvuruların başladığı 21 Nisan’dan bu yana 1.200’e yaklaştı.

Genç yetenekleri keşfetmek ve alternatif müzik kültürünü desteklemek amacı ile gerçekleştirilen MMF’08 yarışmasının başvuru süreci, 31 Ekim 2008 tarihinde son buluyor. MMF’ye katılım için öncelikle sitedeki başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve aday parçanın internet sitesine yüklenmesi gerekiyor. Başvuru süresinin bitiminden sonra, katılmaya uygun bulunan adayların eserleri önce halk oylamasına daha sonra da jürinin elemesine sunulacak.

Başa dön tuşu