Performans ve lüks tutkunlarına MSI P35 Diamond

ImageMSI üst sınıfta yine limitleri zorlayan Diamond anakart serisiyle büyük farklıllık yaratıyor.

P35 Diamond, FSB 1333 ve DDR3 1066 desteği, yüksek saat hızlarına rahatça Overclock'lanabilmesi ile benzersiz bir performans sunuyor. İki adet PCI Express X16 slotu sayesinde ATI Crossfire teknolojisine tam destek sunuyor.

P35 çipseti ve ICH9R kuzey köprüsü ile Intel Core platformunun en iddialı ürünlerinden MSI P35 Diamond rakiplerinde bulunmayan pek çok üstün özelliğe sahip.

Özellikle oyuncuları ve yüksek performansa ihtiyaç olanları hedef alan P35 Diamond dört çekirdekli Core 2 Quad işlemci ve Vista Premium desteği ile oyunculara aradıkları gücü sunuyor.

FSB 1333 ve DDR3 1066 standartları yanında, P35 Diamond Intel'in yakın gelecekte piyasaya süreceği Yorkfield ve Wolfdale kod adlı işlemcileri de tam olarak destekliyor.

Yüksek kapasiteli hızlı depolama için entegre 4+1 SATA RAID destekli porta ek olarak 2 adet de eSATA portu ile verilerinizi kolay ve hızlı biçimde yedekleyebiliyorsunuz.

Özel tasarlanmış MSI Circu Pipe çipset soğutucusu sayesinde overclock yapıldığında ortaya çıkabilecek aşırı ısınmadan kaynaklanan problemlerin önüne geçiyor.

Yepyeni P35 Diamond serisi anakartlarla ses, görüntü ve yedekleme de en iyi çözümleri sunuluyor. USB 2.0, Firewire'ın yanı sıra RAID destekli SATAII depolama desteği yeni bir teknoloji olan e-SATA ile tamamlanıyor.

Başa dön tuşu