PowerDVD 12 ile mobil cihazlara gelişmiş destek

Uzun yıllardan beri bilgisayar dünyasının değişmezlerinden biri olan PowerDVD yazılımında 12. sürüme geçildi. CyberLink firmasının 16 sene önce başlattığı yazılımın adı değişmedi ama özellikleri arttıkça arttı. Bir sene önceki PowerDVD 11 sürümünü izleyen PowerDVD 12 sürümünde medya eşleştirme desteği, Android işletim sistemli cihazlar için PowerDVD Mobile sürümü dikkat çekiyor.

99$ olan PowerDVD 12 Ultra sürümünü alanlara mobil sürümler ücretsiz. Aksi takdirde mobil sürüm için 19.99$ isteniyor. PowerDVD Remote adı verilen mobil cihazdan Windows sürümünü kontrol eden yazılımsa 4.99$. Önceki sürümden güncelleme için istenen fiyatsa 45$. PowerDVD 12 ile OGG ve FLAC dosya formatları desteklenmeye başlıyor. DVD yanında Blu-ray desteği de tam.

Sadece Windows uyumu olan programın mobil eklentileri iOS ve Android uyumlu. Windows yüklü sistemde yer alan medyalar mobil cihazlardan izlenebiliyor. Bunun için dosyaların taşınması ya da kopyalanması gerekmiyor. Gelişmiş TrueTheater teknolojisiyse HD içeriği 3D desteğiyle olabilecek en iyi seviyeye getiriyor. DVD sahipleri düşük çözünürlüklü içeriği daha iyi kalitede izleme imkanı bulabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu