SüperTeklif 1.000.000 üyeye ulaştı

ImageTürkiye'nin ilk izinli pazarlama platformu olarak reklam okuyana para kazandıran SüperTeklif, kuruluşunun 15. ayında 1.000.000 üyeye ulaştı.

SüperTeklif, www.superteklif.com web sitesine üye olan kullanıcıların izinleri doğrultusunda e-mail, SMS/MMS, posta gibi birçok farklı kanaldan reklam/tanıtım mesajları gönderen ve bu pazarlama çalışmalarından elde ettiği net kazancın yüzde 45'ini, yine üyelerine dağıtan "Türkiye'nin ilk web tabanlı izinli pazarlama platformu" olma özelliğini taşıyor.

Günde ortalama 1.500 kişinin üye olduğu http://www.superteklif.com/, üyelerine ilgi alanlarına yönelik olarak gördükleri reklamlardan bugüne kadar 112 bin YTL kazandırdı. Para puanların yanı sıra düzenlediği kampanyalarla üyelerine otomobil, beyaz/elektronik eşya gibi binlerce ödül dağıtan SüperTeklif, 1 milyonuncu üyesine ve onu davet eden kişiye de Philips marka DVD'li ev sinema sistemi armağan etti.

Dataprofil A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren SüperTeklif, üye veritabanını hızla büyütürken reklamverenleri, ajansları ve araştırma şirketlerini de hedef kitleleri ile doğrudan buluşturan bir kanal olarak hizmet veriyor. Dataprofil müşterileri, 1 milyon üyeye ait 86 farklı kategoride profilleme yaparak hedef kitlelerine reklam, örnek ürün gönderimleri ve anketler aracılığıyla çok uygun maliyetler ve yüksek geri dönüş oranlarıyla ulaşıyor. Hızla artan üye sayısı ile SüperTeklif ve genişleyen müşteri portföyü ile Dataprofil, Türkiye'de izinli pazarlamada ilk ve tek olma özelliğini sürdürüyor.

Başa dön tuşu