Traveler 525 Laser

Mekanik tekerlekleri tarihin tozlu sayfalarına gömen Genius’un yenilikçi OptoWheel teknolojisine sahip olan Traveler 525 Laser fare, alışılandan çok farklı bir tasarıma sahip. Üzerinde bulunana mavi renkli dokunmatik panel sayesinde parmak ucunuzla bilgisayarınızı kontrol etmeniz mümkün. Dört yöne birden kaydırma yapabileceğiniz bu optik tekerlek aynı zamanda bir iki parmak hareketiyle Turbo Scroll moduna geçmenize de olanak tanıyor. Böylece yüzlerce sayfalık dokümanların içinde kaybolmak yerine turbo hızında çalışabiliyorsunuz. İstediğiniz sayfaya ulaşmanız sadece saniyeler sürüyor.

Traveler 525 Laser’ın üst kısmında bulunan Windows Vista destekli Smart IE Search ve Flip 3D tuşlarına bastığınızda devreye giren harika fonksiyonlar sayesinde artık daha hızlı çalışabilirsiniz. Smart IE Search tuşuna basarak fare ile işaretlediğiniz bir kelimeyi tek bir tıklama ile İnternet’te aratabiliyorsunuz. Bir diğer tuş olan Flip 3D ile de o anda açık olan bütün pencerelerin üç boyutlu bir görüntüsünü oluşturabiliyorsunuz. Bir kitabın sayfaları arasında gezinir gibi pencereler arasında geçiş yapabilmek özellikle çok sayıda açık pencere ile çalışanlar için muhteşem bir özellik.   

Gelişmiş lazer motoru ile piyasada bulabileceğiniz sıradan farelerden kat kat yüksek izleme performansı sunan Traveler 525 Laser ile 800 dpi ve 1600 dpi çözünürlüklerde çalışabiliyorsunuz.

Tasarımı her iki elle kullanım için de uygun olan Traveler 525 Laser, kolay taşınabilir olmasının yanı sıra benzerlerinde bulunmayan teknolojik özellikleri ve son derece şık tasarımıyla dizüstü bilgisayarlar için olduğu kadar masaüstü sistemler için de uygun.   

Teknik Özellikler

Arayüz

USB

İşletim Sistemleri

Windows Vista/ XP/ 2003 / 2000

Macintosh OS X 10.2.8+

Çözünürlük

800 dpi / 1600 dpi

Boyutlar

105 x 58 x 25 mm

Tuş Sayısı

5

Ağırlık

94 gr

Özel Tuşlar

Smart IE Search, Flip 3D

Başa dön tuşu