Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
DİĞER

TTNET'ten interaktif eğitime destek

Hem öğrencilere hem de öğretmenlere eğitimle ilgili konularda bilişim teknolojilerini kullanma alışkanlığı kazandırılması amacıyla hazırlanan TTNET VİTAMİN eğitim destek hizmeti, internet üzerinden kullanılabiliyor. Bu eğitim paketi ile ders tekrarı ve evde çalışma zevkli bir hale geliyor.

www.ttnetvitamin.com.tr web adresi üzerinden erişilebilen TTNET VİTAMİN eğitim paketi sayesinde ilköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfta okuyan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler derslerinin içeriklerine ulaşabiliyor. Öte yandan öğrenciler, ders kitabı maketi üzerinden konuları rahatlıkla takip edip; 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular sayesinde derse kolaylıkla hazırlanabiliyor.

Eğitim içerikleri sürekli yenilenen TTNET VİTAMİN ile ilköğretim öğrencileri hem ders çalışmanın keyfine internetle varıyor hem de teknolojiyle buluşuyor.

TTNET VİTAMİN paketinden evde faydalanmak için TTNET satış noktalarına başvurarak ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, ayda sadece 5 YTL’ye ya da yıllık 36 YTL’ye    TTNET VİTAMİN paketi satın almak ve  www.ttnetvitamin.com.tr web sitesi üzerinden kayıt olmak gerekiyor.