Türk Telekom'dan telefon hediyeli SMS kampanyası

ImageTürk Telekom'un internet sayfasından en fazla SMS gönderen 5 bin abone SMS özellikli Panasonic marka telsiz telefon kazanacak. Türk Telekom'un internet sayfasından 10 veya daha fazla sayıda SMS gönderen bireysel ve kurumsal tüm aboneler kampanyaya katılma hakkı kazanacak.

Türkiye'nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, müşterilerinin en avantajlı tarifelerle tüm cep, ev ve iş telefon hatları dahil her yöne ve birden fazla kullanıcıya grup olarak SMS göndermelerini sağlayan yeni bir kampanya başlattı. Bayram ve yılbaşını kapsayan 19 Aralık – 19 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek SMS kampanyası süresince aboneler hangi tarifede olurlarsa olsun turktelekom.com.tr internet sitesindeki SMS gönder logosuna tıklayarak ulaşacakları sayfadan en az 10 SMS gönderdikleri takdirde kampanyadan faydalanabilecek. Türk Telekom'un internet sayfasından yürütülen kampanyada en fazla sayıda SMS gönderen 5 bin abone, SMS özellikli Panasonic marka KXTG – 7100 model telsiz telefon kazanacak.

Kazanan abonelerin isimleri 2008 yılının Şubat ayında Türk Telekom internet sitesinde yayınlanacak. Kazananlar, listenin yayınlanmasının ardından bir ay içerisinde hediyeleri olan Panasonic marka telsiz telefonları, bağlı oldukları Türk Telekom Müdürlüklerinden alabilecek.

Türk Telekom'un SMS servisi aktif olmayan ve şifresi bulunmayan kurumsal müşterilerinin Türk Telekom internet sitesinden SMS göndermek ve kampanyadan faydalanabilmek için 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayıp servisi aktif hale getirmeleri yeterli olacak.

Başa dön tuşu