Mobil oyun meraklıları N81 8GB için yarışıyor

ImageOyunseverleri bir araya getiren Nokia, Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki 10 alışveriş merkezi ve 11 üniversitede Real Football 2008 ve Asphalt 3 isimli oyunları, kullanıcıların beğenisine sunacak. Oyunların N81 ile oynanacağı turnuva sonunda, her iki oyunda en yüksek puanı alan birer kişiye N81 8GB hediye edilecek.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, Nokia N81'in gelişmiş oyun deneyimini tanıtmak amacıyla Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki 10 alışveriş merkezi ve 11 üniversiteyi kapsayan Nokia Nseries mobil oyun tunuvasını 22 Aralık'ta başlatıyor. Gameloft'a ait Asphalt 3 ve Real Football 2008 isimli oyunlar Nokia N81 ile oynanacak. Düzenlenecek turnuva sonunda her iki oyunda en yüksek puanı alan birer kişiye N81 8GB hediye edilecek. Ayrıca oyun oynayan kullanıcılar verilecek linklerden bu oyunları cihazlarına ücretsiz yükleme şansını yakalayacak.

Yarışmaların gerçekleştirileceği alışveriş merkezi ve üniversite tarihleri şöyle: 22 – 23 Aralık Şişli Cevahir AVM ve Akmerkez, 5 – 6 Ocak İzmir Forum Bornova ve Konak Pier,
12 – 13 Ocak Kanyon ve Tepe Nautilus, 19 – 20 Ocak Ankamall ve Cepa, 24 Aralık Bilgi Üniversitesi, 25 Aralık Yeditepe Üniversitesi, 26 Aralık Koç Üniversitesi, 27 Aralık Mimar Sinan Üniversitesi, 28 Aralık İTÜ, 2 Ocak Bilkent Üniversitesi, 3 Ocak Anadolu Üniversitesi, 4 Ocak Kadir Has Üniversitesi, 7 Ocak Bahçeşehir Üniversitesi,8 Ocak Marmara Üniversitesi, 10 Ocak Ege Üniversitesi.

Mobil eğlence merkezi: N81 8GB
Nokia N81 8GB multimedya bilgisayarı, özel müzik ve oyun tuşları, 3,5 mm kulaklık bağlantı parçası, 3G ve WLAN* bağlantı seçeneği ile tam anlamıyla bir "mobil eğlence merkezi". Nokia N81 8GB'nin zarif, parlak yüzeyi ve kullanıldığında aydınlanan tuşlarıyla, 3 boyutlu multimedya menüdeki içeriklere erişmek son derece kolay ve zevkli oluyor. 8GB gibi büyük bir dahili hafıza kapasitesine sahip olması, kullanıcılara bu multimedya bilgisayarın sunduğu heyecan verici olanaklardan sınırsız yararlanma fırsatı sağlıyor. Oyun tutkunları Nokia N81 8GB'ye bayılıyor!

Başa dön tuşu