DİĞER

AOC, CeBIT’te yeni ekranlarını görücüye çıkaracak

AOC, 1 – 5 Mart tarihleri arasında Hannover’deki CeBIT fuarında profesyonel ve ev kullanıcıları için çok sayıda yeni ürün sunacak. AOC, 1 cm’den az bir profile sahip son derece ince tasarımlı bir ekran, yeni bir iş ürünleri serisi ve dokunmatik ekranlı modellerin yanı sıra, bir USB monitör ile bir Tablet PC’yi de tanıtacak.

AOC’nin Tablet PC’si Ocak ayında CES’deki dünya prömiyerinden sonra, Avrupa’da ilk kez CeBIT’te sahneye çıkacak. Yeni ürün Android 2.1 işletim sistemi ile çalışıyor ve 20,3 cm/8″ dokunmatik ekrana sahip. AOC, dar bütçelere sahip müşterilere, 200 €’nun oldukça altında bir fiyatla makul bir performansa sahip bir Tablet PC satın alma olanağı sunmak istiyor.

Ultra ince tasarımlı ekran

AOC’nin i2353Fh modeli, sadece 9,6 mm’lik profili ile dünyanın en ince ekranlarından biri. İki adet HDMI konektöre sahip 59,8 cm/23,6″ boyutlu bu çekici Full HD model, mükemmel tasarımı ile hem ev hem de ofis kullanımı için uygun.

Ekran uzmanı AOC, 47cm/18,5″ ile 59,8 cm/23,6″ arasında değişen diyagonal ekran boyutlarına sahip çok yönlü bir LED monitör serisi olan 50ID ile ofiste ve evde yeni ufuklar belirliyor. Zamanı aşan klasik siyah tasarımlı ince geniş ekranlı bu modeller, ofis uygulamaları ve eğlence için eşit ölçüde uygun. Çok sayıda özellik ve yenilikçi LED aydınlatma sayesinde, bu ekranlar kullanıcıları mükemmel görüntü kaliteleri ile etkiliyor. (Teknolog)

Başa dön tuşu