Apple iPhone 5 bekleyenler için büyük gün Haziran ayında

Japonya merkezli araştırma firması Daiwa Securities analizine göre Apple’ın bir kez daha yaz dönemindeki yeni ürün duyurularına geri dönmesi bekleniyor. Bunun bir sonucu olarak gelecek nesil Apple iPhone 5 modelinin Haziran ayında ilan edilmesi bekleniyor. Apple’ın iPhone 5 modelinde yepyeni bir tasarıma sahip aluminyum gövdeyi kullanması bekleniyor.

Bu anlamda görünüm olarak Apple iPad ile iyi bir ikili oluşturan iPhone 5 bekleniyor. Diğer iddialara göre ekran genişliği ilk kez 3.5 inç ötesine geçecek ve 4 inç olacak. Çin gazetesi Commercial Times’ın iddiasıysa ön ve arkada cam içeren tasarım devam ediyor olacak. Aslında detaylar açısından kesinlik kazanan hiçbir bilgi yok. Gerçekten de tanıtım Haziran ayında gerçekleşecekse sadece 4 ay kaldı ve bilgiler yakında sızabilir.

Yukardaki görüntüye bakılırsa San Francisco’daki meşhur Moscone West salonu 11-15 Haziran 2012 aralığında önemli bir toplantıya evsahipliği yapacak. Apple CEO’su Tim Cook’u sahnede görebiliriz. Sadece iPhone 4S modeli yaz yerine 4 Ekim’de tanıtılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı