Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
DİJİTAL YAŞAM

Bonfilet e-ticaret sitesi açıldı!

Paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü şirketi Bonfilet, kırmızı etin daha ulaşılabilir olması ve daha kolay alışveriş olanağı sağlamak amacıyla bonfilet.com.tr e-ticaret sitesini kullanıma sunmaya başladı. Kırmızı eti soğuk zincir araçlar ile tüketicilerin evlerine kadar getirmeye hazırlanan Bonfilet, pandemiyle birlikte gerçekleşen hızlı dijital dönüşüme kırmızı et sektörünü de dahil ediyor. Bonfilet’in yeni e-ticaret sitesi bonfilet.com.tr, kolay ulaşılabilirliği ve kullanıcı dostu tasarımıyla, müşterilerini lezzetli, güvenilir ve zengin ürün çeşitliliğiyle en hızlı şekilde buluşturuyor.

Paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü şirketi Bonfilet, kırmızı etin daha ulaşılabilir olması ve daha kolay alışveriş olanağı sağlamak amacıyla bonfilet.com.tr e-ticaret sitesini kullanıma sunmaya başladı. Hayvancılık ve kasaplık faaliyetlerine 1905 yılında başlayan Bonfilet, Türkiye’nin ilk paketlenmiş et ve et ürünlerini pazara sunduktan sonra, önce lokal sonra zincir marketlerin raflarında yerini alarak kırmızı et sektörünün gelişimine katkı sağladı. Şimdi ise dijital dönüşüme ayak uydurarak artan kırmızı et talebini online olarak karşılamayı hedefliyor.

Kırmızı etin online satışı, gıda sektöründeki diğer kategorilere göre daha zorlu olsa da, günümüzde pandeminin de etkisiyle online satışın hızlı bir büyüme içinde olduğunu belirten Bonfilet Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Bozkuş ‘’Dijital dönüşümün pandemi salgını ile ivme kazandığı bu günlerde Covid-19 sonrası oluşan yeni tüketici profilinin davranışlarını yakından takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına optimum düzeyde karşılık verebileceğimiz kurgular ve yeni satış kanalları üzerinde çalışıyoruz. E ticaret satış kanalının ihtiyaçları ve iş modeli perakendeden oldukça farklı, dolayısıyla ürünlerin işlenmesi ve soğuk zincir kırılmadan teslim edilmesi kadar paketlenmesi de büyük önem arz ediyor. Salgınla birlikte öne çıkan dijital pazarda ödeme şeklindeki temassız alışveriş avantajı, aynı zamanda ürünün el değmeden otomasyona dayalı olarak üretimi ve elbette el değmeden paketlenmesini de kapsadığında anlamlı bir bütüne dönüşüyor. Bonfilet.com.tr’yi sadece ürünlerimizin satışını gerçekleştireceğimiz bir alan olarak düşünmüyoruz, sağlıklı yaşam için gerekli olabilecek adımlar üzerinde kafa yoruyoruz. Müşterilerimizin tek tıkla hem ürüne ulaşabilecekleri hem de o ürünün tüm besin değerlerini görüp karar verecekleri bir yapı oluşturduk. Her ürün sayfasında mutlaka bir pişirme önerisi videomuz yer alıyor. Kırmızı etle hazırlanan yemeklerde sadece etin iyi olması yeterli olmuyor, uygun pişirme tekniklerine göre hazırlamak yemekten alacağımız lezzeti artırıyor.‘’ ifadelerinde bulundu.

Bonfilet.com.tr ile temiz, hızlı ve güvenilir teslimat

Otomasyona dayalı bir üretim modeline sahip olan Bonfilet, gıda güvenliği konusunda zorunlu yükümlülüklerinin yanı sıra denetim altında tuttuğu kalite standartları gereği, temizlik ve hijyene üst düzeyde önem veriyor. Türkiye’nin AB normlarındaki ilk et üretim tesisi olan Bonfilet Et Üretim Tesisleri’nde; Spiral Freezer, MAP, Skin Pack, Vakum ve Flow Pack gibi dünyada trend olan son ambalajlama teknolojisi sistemleri kullanılıyor. Üretim süreçlerindeki hassasiyeti, soğuk zincir araçları sayesinde dağıtım konusunda da gösteren Bonfilet, yeni e-ticaret sitesi sayesinde müşterilerini lezzetli, güvenilir ve zengin ürün çeşitliliğiyle en hızlı ve güvenilir şekilde buluşturuyor.

Bonfilet
Bonfilet Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Bozkuş

Sistem nasıl işliyor?

Bonfilet.com.tr’nin tamamlanma sürecindeki teknolojik alt yapı, güvenli depolama sistemleri, ürünlerin teknolojinin son imkânları ile donatılmış frigorifik araç filosu ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personel tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek tüketim noktalarına ulaştırılması gibi pek çok konuyu ayrıntıları ile planladıklarını ifade eden Bonfilet Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Bozkuş, ’’www.bonfilet.com.tr’den alışveriş yapılabilmesi için kullanıcıların öncelikle üyelik hesabı oluşturması gerekiyor. Bu üyelikleri ile ilk alışverişlerinde sepet miktarı fark etmeksizin ‘bonfilet1905’ kodunu kullanarak %10 ek indirimin sahibi oluyorlar. Siparişler kolaylıkla oluşturulduktan sonra siparişlerinin teslim edilmesini istedikleri gün ve zaman dilimini yine müşterilerimiz seçiyor ve ardından tercih ettikleri tarih ve zaman dilimine göre en kısa sürede belirtilen adrese soğuk zincir araçlar ile teslimat sağlıyoruz.’’ dedi.