Borusan Kültür ve Sanat'ın web sitesi yenilendi

ImageBorusan Kültür ve Sanat internet sitesi, ziyaretçilerinin karşısına artık yenilenen yüzüyle çıkıyor. Eski haline göre içerik açısından çok daha zengin ve kullanıcı dostu olan internet sitesinden, Borusan Kültür ve Sanat'ın tüm etkinlikleri ile ilgili bilgi almak mümkün. www.borusansanat.com adresli sitede Borusan Kültür ve Sanat'ın orkestraları, konser takvimi, konserler, solistler ve şefler, müzik kütüphanesi ve Ertuğ&Kocabıyık yayınları hakkında ayrıntılı bilgilere yer veriliyor.

Borusan Kültür ve Sanat'ın düzenleyeceği yeni konserler, etkinlikler hakkında bilgi almak için kuruluşun İnternet sitesini ziyaret edenler, yepyeni bir görünüm ve içerikle karşılaşıyor. http://www.borusansanat.com/ adresli yeni İnternet sitesi, kullanıcı dostu yapısı ve zengin içeriği ile dikkat çekiyor.

Borusan Kültür ve Sanat'ın internet sitesinden Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, Borusan Oda Orkestrası, Borusan Yaylı Çalgılar Dörtlüsü, Borusan Çocuk Korosu hakkında bilgilere ulaşmak mümkün. Sitede orkestraların konser takvimi, programları, şefler ve solistler hakkında ayrıntılara da yer veriliyor. Sitedeki önemli bir başlık da Ertuğ&Kocabıyık yayınlarının tanıtıldığı bölüm.

Bu haliyle Borusan Kültür ve Sanat internet sitesi hem yeni etkinlikleri takip edebilmek için bir araç, hem de bir bilgi kaynağı olma rolünü üstleniyor. Borusan Kültür ve Sanat ile ilgili en son gelişmeler ve haberler de internet sitesinden öğrenilebiliyor.

Etkinlik Harbecisi ile duyurular zamanında ulaşıyor

Borusan Kültür ve Sanat internet sitesinde yer alan Etkinlik Habercisi fonksiyonu, etkinlikleri düzenli olarak izleyenlere büyük kolaylık sunuyor. Dileyenler İnternet sitesine üye olup etkinlik duyurularını gecikmeksizin alabiliyorlar.

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın yeni sezon konserleri başlarken, internet sitelerini yenileyerek ziyaretçilere daha yakın olmayı amaçladıklarını belirten Borusan Kültür Sanat Genel Müdürü Ahmet Erenli, şunları söyledi:

"İnternet sitemizi yenilerken ziyaretçilerimizin etkinliklerimizi rahatlıkla takip edebilmelerini, bizimle ve konserlerle ilgili detaylı bilgilere en kolay şekilde ulaşabilmelerini amaçladık. Özellikle Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın yeni sezon konserlerinin başladığı bu dönemde yaptığımız bu yeniliğin ziyaretçiler açısından çok yararlı olacağını düşünüyorum. İnternet sitemizin içeriğini düzenli bir şekilde güncelleyerek, ziyaretçilerimizden gelen görüş ve öneriler doğrultusunda yenileyeceğiz."

Başa dön tuşu