Darty, İstinye Park mağazasıyla alışveriş keyfini yaşatıyor

ImageAvrupa'da dokuz ülkede faaliyet gösteren İngiliz Kesa Electricals plc grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki en önemli markası DARTY, dördüncü mağazasını İstinye Park'ta açtı. Birçok yeni ve farklı ürünün yer alacağı mağazada, çok değişik ürün yelpazesini bulmak mümkün.

Yılsonuna kadar 5 mağaza açmayı hedefleyen DARTY, İstinye Park mağazasında elektronik ürünlerin yanı sıra küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar birçok ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor.

DARTY İstinye Park mağazası 1.000 metrekarelik bir alana yayılmış, göz alıcı konsepti ile herkesi alışveriş yapmaya davet ediyor. Ayrıca diğer DARTY mağazalarında bulamayacağınız, 26 bin swarovski taşın ve dikey şekilde kristallerin süslediği Gorenje marka buzdolabı, mağazanın en şık ürünlerinden biri olarak müşterilerin göz zevkine hitap ediyor.

Birbirinden seçkin ürünlerin yer alacağı İstinye Park mağazasında, müşterilerin her türlü talep ve isteklerine hitap edecek 90'nın üzerinde plazma ve LCD'nin yer aldığı bir bölüm yer alıyor. Ayrıca 18 ayar altın kaplama el yapımı Nokia 8800 cep telefonu, Acer marka Ferrari modeli laptoplar da raflarda yerini alan farklı ürünler arasında bulunuyor. Ferrari 1000 modeli, Formula 1 teknolojisinden esinlenerek yapılmış çok özel bir laptop. Çift çekirdekli işlemci ile benzersiz, ultra hafif ve tek bir amaç için üretilmiş bir model olan Ferrari 1000, dünyanın en yüksek performansını gösteren diz üstü bilgisayarı.

Metropol hayatının karmaşası içinde teknoloji ve yenilikten esinlenmek isteyenlerin hiç tereddüt etmeden uğrayacakları DARTY mağazaları, İstinye Park'ın seçkin ve büyülü ortamında estetiğe ve kaliteye önem verenler için uğrak bir mekan olacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu