Gençler sesini Patlican'da duyuruyor

ImageMüziğiyle sesini duyurmak isteyen herkesi patlican.com.tr'de düzenlenen yarışmaya davet eden Avea, gençlerin kendilerini tüm Türkiye'ye göstermesine fırsat tanıyor.

İlki Ağustos ayında gerçekleştirilen ve gençlerin büyük ilgi gösterdiği müzik yarışmasının ikinci etabı 23 Aralık'a kadar devam edecek. Yarışma süresince Patlican üyeleri kendi seslendirdikleri/yorumladıkları müzikleri video olarak kaydedip www.patlican.com.tr 'ye yükleyecekler ve diğer Patlican üyelerinin oylamasına sunacaklar.

Gençlere gerçek fiyata kaliteli iletişim olanağı sunan ve onların ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve hizmetler geliştiren Avea'nın gençlik dünyası Patlican, kapılarını açtığı Haziran ayından bu yana yenilikçi projelere imza atıyor. 

Gençlerin kendilerini ifade edebilmelerine; birbirleri ile iletişim içinde olabilmelerine olanak tanıyan patlican.com.tr aracılığıyla gençler, müzik konusundaki yeteneklerini ortaya koyabildikleri gibi kendilerini tüm Türkiye'ye gösterme fırsatını da elde ediyorlar. 

İlki Ağustos ayında gerçekleştirilen ve gençlerin büyük ilgi gösterdiği müzik yarışmasının ikinci etabı 23 Aralık'a kadar devam edecek. Yarışma süresince Patlican üyeleri kendi seslendirdikleri/yorumladıkları müzikleri video olarak kaydedip http://www.patlican.com.tr/'ye yükleyecekler ve diğer Patlican üyelerinin oylamasına sunacaklar.

En yüksek puanı alarak finale kalan yarışmacılar arasından, üyeleri müzik dünyasının ünlü isimlerinden oluşan jurinin seçeceği kişi/grup, Ocak ayındaki Patlican Konseri'nde ön grup olarak sahne alacağı gibi kazanan kişinin/grubun konserdeki görüntüleri de Dream TV'de yayınlanacak.

İlk Yarışmayı Badbukalemun kazandı

01 Ağustos28 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen yarışma süresince Patlican üyeleri kendi seslendirdikleri/yorumladıkları müzikleri video olarak kaydedip http://www.patlican.com.tr/'ye yükledi ve diğer Patlican üyelerinin oylamasına sundu. Ardından yarışmaya katılan 200'ü aşkın klip arasında yapılan halk oylamasında en yüksek puan alan 10 grup finale kaldı. 9 Ekim tarihinde Dream TV Genel Yayın Yönetmeni Şafak Ongan, Masstival Organizasyon Komitesi Başkanı ve Ekos Productions Genel Müdürü Bülent Burgaç, Müzik Yazarı ve Gayet Net Genel Müdürü Metin Solmaz, Emre Aydın, Hayko Cepki'in içinde bulunduğu jüri tarafından yapılan eleme sonucunda ise Badbukalemun rumuzlu grup Patlican konserinde ön grup olarak sahneye çıkma şansını elde etti.

Patlican'a üye olmak çok kolay

Kullanıma açıldığı günden bu yana 3 milyonun üzerinde kişinin ziyaret ettiği ve sadece Avea'lı gençler tarafından değil, diğer GSM operatörlerine üye gençler tarafından da ilgiyle takip edilen Patlican'a üye olmak için tek yapılması gereken, http://www.patlican.com.tr/'yi ziyaret etmek ya da KAYIT yazıp boşluk bırakarak ad, soyad, plaka kodu, doğum yılı ve cinsiyet bilgilerini 4362'ye SMS ile göndermek…

Başa dön tuşu