DİĞER

MSI'dan yeni R3870X2, R3600 ve R3400 serisi ekran kartları

ImageBilgisayar ekran kartı üretim ve tasarımında yenilikçi bir dünya devi olan MSI, en son 55nm teknolojisine sahip  ATI R3870X2, R3600 ve R3400 serisi ekran kartlarını kullanıcılarına sunuyor.

Yeni Radeon HD 3000 yongası ile kullanıcılar artık sektörün gözbebeği HD kalitesi ve sıradışı 3D grafik performansının etkileyici keyfini deneyimleyebilirler.

ATI R3870X2, Gücü İki Katına Çıkartıyor

ATI R3870X2'nin grafik yetenekleri, HD'nin gücü ve mükemmel oyun için tasarlanan 3D işleme özelliklerini  bir arada deneyimlemenizi sağlayacak. Dual ATI R3870 GPU işlemcileri ile, yeni nesil DirectX10.1 uyumlu HD oyun performansı ve 1 teraFLOPS üzerinde GPU işlem gücü sayesinde gerçek hayatı aratmayan ayrıntılarla dolu olağanüstü kesinlikte bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. ATI CrossFireXTM multi-GPU yükseltme imkanı ile, performansınızı daha önce hiç görmediğiniz seviyelere çıkarabileceksiniz. En yeni Blu-Ray ve HD-DVD filmleri tam 1080p HD çözünürlük desteği ile izleyebilecek, işlemcinize ağır yükler bindirmenize gerek kalmadan daha ileri yükseltmelere de kolayca ulaşabileceksiniz. Sansasyonel becerisi, watt başına daha yüksek performans ölçümü ve kullandığı enerji tasarrufu teknolojisi özellikleri ile aynı zamanda paranız da cebinizde kalacak.

ATI RadeonTM HD 3600 serisi ile HD Oyun zevkini deneyimleyin.

Tümleşik yeni 55nm teknolojisi, R3600 serisi mainstream sınıfı ekran kartları, 378 milyon birime ulaşan iç transistör yonga yoğunluğu, ikinci nesil tümleşik rendering çatısı ve 120 piksel renklendirme özellikleri sayesinde, hassas ışıklandırma efektleri ve karmaşık parça işleme yetenekleri ile dolu bir oyun dünyası sizleri bekliyor.

MSI global pazarlama direktörü Vincent Lai'nin tanımı ile,  "Yeni ATI RadeonTM HD 3600 ailesinin çekirdeği, 256 bit ring-bus bellek kontrol özellikleri, yüksek hızlı GDDR3 512MB belleği ve diğer gerçeküstü grafik hafıza özellikleri ile aynı fiyat aralığındaki rakiplerine göre kat kat üstün. Bu orta sınıf ürün, kullanıcının ihtiyacını rahatlıkla karşılayacak çok yönlü geometri, renklendirme ve yüksek hızlı imaj pikselleri gibi birçok işlem desteği sunuyor. Denilebilir ki bu ürün uygun maliyet avantaljlarının tümüne birden sahip."

ATI RadeonTM HD 3400 series serisinden Çığır Açan Verimlilik

MSI R3400 serisi ekran kartları, ATI RadeonTM HD 3400 ailesinin bir üyesi. Tamamen yeni ve güç bakımından verimli 55nm işleme teknolojisini kullanıyor. R3600 serisi ile aynı mimariye sahip olan R3400 serisinde yanızca akış işlemcisi sayısı, doku birimleri ve ROP (2D raster işlemleri) aşağı ölçekte bulunuyor. DirectX10.1 uyumu ile kullanıcılar artık benzersiz gerçeklikteki yeni nesil HD oyunları oynayabilecekler, aynı zamanda ATI Hybrid Graphics veya ATI CrossFireXTM ile kolay multi-GPU (çoklu grafik işlemci) yükseltme avantajından da faydalanabilecekler.

En son teknolojinin getirdiği emsalsiz özellikleri, paranızı cebinizde tutacak enerji tasarrufu özellikleri ve sessiz, serin bir PC ile yaşayacaksınız.

ATI CrossFireXTM Teknolojisi

ATI R3870X2, R3600, ve R3400 serisi kartlar, ATI CrossFireXTM multi-GPU teknoloji desteğine sahiptirler. Bu teknoloji, daha iyi bir ölçeklendirme, performans ve uyumluluk sağlayarak oyun tecrübenizi bir üst seviyeye taşımak için tasarlanmıştır. Çoklu ATI RadeonTM ekran kartlarının hayret verici üstünlüğü ve ATI CrossFireXTM uyumlu bir anakartın kombinasyonu ile, sanal dünyanızın tüm görsel taleplerini karşılar. Yeni ATI RadeonTM HD ekran kartları, kurulumu kolaylaştırmak amacıyla, tümleşik ATI CrossFire köprü bağlantı sistemi ile donatılmışlardır. Özellikle HD ekranlarda görüntü kalitesinden ödün vermeden günümüzün belleğe doymayan 3D oyunların ihtiyaçlarını kolayca karşılamak üzere tasarlanmışlardır.

Microsoft DirectX10.1 Desteği

ATI RadeonTMTM HD 3000 ekran kartları yeni ve gelecek nesil oyunların taleplerine hazır olarak, Microsoft'un yeni DirectX 10 ve DirectX 10.1 API(Application Program Interface) arabirimine tam destek sağlıyor, DirectX 10, bir sonraki nesil oyunlar için oyun geliştiricilerin kullanabilecekleri önemli grafik yeniliklerini sunan son 4 yılın tamamen yenilenmiş ilk DirectX sürümü. DirectX 10 ile birlikte daha önce görülmemiş zengin detaylara sahip keskin görüntüler, görsel etkiler ve gerçek dünyayı birebir taklit edebilen oyun dinamikleri karşımıza çıkıyor. Hangi ATI RadeonTM HD 3000 serisi grafik işlemciyi seçerseniz seçin, oyunları geliştiricilerinin görmenizi umduğu şekilde göreceksiniz!

ATI Hybrid Grafik Teknolojisi

Based on ATI CrossFireXTM multi-GPU teknolojisi temel alınarak tasarlanan ATI Hybrid Graphics, uygun bütçeli PC'lere geliştirilmiş oyun ve çoklu monitör işlevlerini getiriyor. Uygulama ve oyunlarda daha fazla ölçekleme ve performansı yakalarken aynı zamanda ATI SurroundViewTM teknolojisi sayesinde gelişmiş çoklu monitör yetenekleri ile üretkenliğinizi de arttırabileceksiniz. ATI Catalyst Control CenterTM yazılımı sayesinde bilgisayarınız üzerinde tam kontrol sahibi olacaksınız. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan ATI RadeonTM HD 3400 serisi grafik işlemciler ve AMD-7 serisi tümleşik yonga seti sayesinde aynı zamanda sessiz ve serin bir çalışma ortamına kavuşacaksınız.

Eksiksiz bir ATI Hybrid Graphics multi-GPU sistemi, uyumlu bir ATI RadeonTM HD 3400 serisi ekran kartı ve AMD-7 serisi tümleşik yonga setine. -7 serisi bir tümleşik yonga setinden oluşuri ve AMD-7 serisi tümleşik yonga seti  sahşi sahip bir anakarttan oluşur.

ATI AvivoTM HD Teknolojisi: Tümleşik HDMI çıkış

Yüksek çözünürlük uygulamalarda üstün kalite:
MSI R3000 serisi ekran kartları ve ATI'nin en son yüksek tanımlı görüntü teknolojisi, "AvivoTM HD".

Devrim niteliğindeki UVD mimarisini temel alan ve yazılım yükseltmeye imkan veren tümleşik yongalarla donatılmış AvivoTM HD teknolojisi, eşsiz güzellikte, yüksek tanımlı görüntüleri ekranınıza getiriyor. Hem de HD kalitesinde videoları oynatırken grafik işlemcinizi yormadan. Rakiplerinin tersine, AvivoTM HD Blu-Ray filmleri olağanüstü akıcılıkla oynatmakla kamıyor, aynı zamanda HD-DVD videoları da kesintisiz görüntülerken kolay CPU yükseltmeleri sayesinde gereksiz enerji harcamasını da yokediyor.

Tümleşik HDMI çıkışı, 5.1 kanal surround ses çıkışı ve HDCP destekli Dual Link DVI (sayısal içerik koruma mekanizması) da bulunuyor. Tüm bu üstün özellikler ve teknik donanım, ürünü diğer rakiplerinin arasından öne çıkartıyor.

MSI özel görüntü kalitesi geliştirme teknolojisi: "Vivid"

Kullanıcıları karmaşık ayarlama yordamlarından kurtarmak amacıyla MSI, ATI serisi ekran kartı ürünlerinde özel ve yeni bir görüntü kalite geliştirme teknolojisi olan Vivid'i sunuyor. Vivid ile kullanıcılar ekran görüntü ayarlarını kolayca yapabilecekler. İster resimleriniz arasında gezinin, ister internette dolaşın; Vivid en iyi görsel kaliteyi yakalamanız için en büyük yardımcınız olacak.

Daha fazla bilgi ve ürün detayları için lütfen http://www.msi.com.tr/ adresini ziyaret ediniz.

Başa dön tuşu