Nokia Lumia 900’un Avrupa versiyonu Lumia 910 olabilir

Nokia’nın Microsoft ile anlaşmasından sonra gelen Windows Phone 7.5 işletim sistemli ilk modeller Lumia 800 ve alt model Lumia 710 olmuştu. CES 2012 sırasında AT&T özel yeni Lumia 900 ilan edilmişti. Daha büyük ekrana sahip olan yeni modeli görenler ABD dışında satılıp satılmayacağını merak edip duruyor. Son gelen bilgilere göre haberler beklenenden de iyi.

Son dedikodulara göre bu ay İspanya’da gerçekleşecek Mobile World Congress sırasında Nokia Lumia 900’ün Avrupa versiyonu olan Lumia 910 tanıtılacak. Eldar Murtazin’in Twitter mesajına göre daha iyisi gelecekken Lumia 900 hayali kurmanın anlamı yok çünkü Lumia 910 ile daha gelişmiş özellikler sunulacak. En belirgin yenilikse 8 MP yerine 12 MP kamera içerecek olması.

Açıklamalara göre Nokia Lumia 910 modeli Mayıs ayında satışta olacak. Bu bilgilerin konuşulmaya başlamasından sonra yukardaki bilgiyi sunan Hollanda sitesi güncellendi ve sayfa kaldırıldı. Typhone.nl sitesinin iddiasına göre görüntü açısından bir fark yok. Nokia N8 modelinde olduğu gibi gelişmiş bir 12 MP kamera hiç de imkansız değil. Kesin değerlendirme için Barselona’daki Mobile World Congress bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı