DİĞERTELEFON

Nokia'dan underground disko

ImageMüziği hayatın her anına taşıyan Nokia, Bağdat Caddesi'ndeki Turkcell mağazasının alt katını "underground disko"ya dönüştürüyor. Müzik odaklı tüm Nokia cep telefonları ve multimedya bilgisayarları, Turkcell mağazasındaki Nokia Deneyim Alanı'nda eğlence meraklılarını bekliyor.

Nokia, mobil teknolojilerde iletişimin yanı sıra eğlencenin de odak noktası olmaya devam ediyor. Müzik, video, fotoğraf, İnternet gibi pek çok özelliği ön plana çıkararak mobil yaşama renk katan Nokia, şimdi de bu renklerini Bağdat Caddesi'ndeki Turkcell mağazasına taşıyor.

Turkcell mağazasının alt katında yaklaşık 20 metrekarelik bir alanda kurulan Nokia Deneyim Alanı, tam anlamıyla bir underground diskoyu andırıyor. Işıklı animasyonlar, LCD ekranlar, diskolarda görmeye alıştığımız tarzda ışık küreleri, ziyaretçileri ilk andan itibaren müziğin büyüsüne kaptırıyor. 20-21 Ekim günlerinde özel DJ performansıyla açılan Nokia Deneyim Alanı'nda müzik yayını da Nokia N95 multimedya bilgisayarıyla yapılıyor.

Teknolojik bir disko olan Deneyim Alanı'nda Nokia 5200, 5300, 5700 XpressMusic cep telefonları ve Nokia N73, N76, N95, N95 8GB multimedya bilgisayarları yer alıyor. Böylece, Turkcell mağazasını ziyaret edenler, en eğlenceli Nokia ürünlerini de bire bir inceleme fırsatını buluyor.

Başa dön tuşu