DİĞERÜRÜN

Türkiye’nin operatör markalı ilk 5 inç ekranlı akıllı telefonu

Çok yakın bir zamanda kendi markasını taşıyan yeni akıllı telefonu Avea inTouch 3’ü tüketiciyle buluşturan ve çok başarılı sonuçlara ulaşan Avea, bir ilke daha imza atarak Türkiye’de “operatör markalı ilk 5 inç, geniş ekranlı akıllı telefon” olma özelliğine sahip ‘Avea inTouch 3 Large’ı satışa sunuyor.

Aveaintouch3_large

Akıllı telefonda geniş ekran keyfini Avea inTouch 3 Large’a taşıdıklarını ifade eden Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk: “Yüzde 92’lik bir artışla akıllı telefon satışlarında rekor kırdık. Tüketici dostu tarife ve kampanyalarımızla tercihlerde ilk sıralarda yer aldık. Tam 10 çeyrektir akıllı cihaz penetrasyon oranında Türkiye’de lideriz. Sektörün bugün geldiği noktada tüm dünyada kullanıcılar ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir cihazda toplayan geniş ekranlı akıllı telefonlara yöneliyor. Avea inTouch 3 Large’ın, kullanıcıların bu beklentisini fazlasıyla karşılayarak geniş ekrana yönelik tercihlerin ilk sırasında yer alacağına eminiz.”

Avea inTouch 3 Large, 1,3 GHz çift çekirdekli işlemcisi, 5 MP flaşlı kamerası, gelişmiş kamera özellikleri, kolayca kişiselleştirilebilen arayüzü, pratikliği ve eğlence içerikli ön yüklü uygulamalarıyla dikkat çekiyor.

Sahip olduğu akıllı telefon penetrasyon oranıyla, kesintisiz 10 çeyrektir sektör lideri olan Avea, kendi markasını taşıyan üçüncü akıllı telefonu Avea inTouch 3’ün devamı olan Türkiye’nin operatör markalı ilk 5 inç ekranlı cihazı ‘Avea inTouch 3 Large’ı piyasaya sundu.

Geniş ekran cihazlara ilişkin giderek artan talebi karşılamaya yönelik olarak geliştirilen ve uygun ödeme koşulları ile gelişmiş teknik özelliklere sahip, geniş ekran akıllı telefon almak isteyen kullanıcılara hitap eden Avea inTouch 3 Large; cepten internet kullanımına meraklı, hesaplı ve kaliteli ürünleri tercih eden kullanıcıların dikkatini çekecek özelliklerle donatıldı.

Akıllı telefonun keyfi ‘Avea inTouch 3 Large’ ile büyük ekranda çıkacak

22 Nisan’dan itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulmaya başlanan, Türkiye’nin operatör markalı ilk 5 inç ekranlı akıllı telefonu Avea inTouch 3 ile Avea, pazardaki rekabet gücünü artırıyor.

1,3 GHz çift çekirdekli işlemcisi, 5 MP flaşlı arka kamerası, görüntülü görüşme sağlayan ön kamerası ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çeken cihaz, kullanıcılarına Türkiye’de ilk defa Avea tarafından sunulan Akıllı Yardım Teknolojisi ile Avea Müşteri Hizmetlerini arayarak cihazları ile ilgili tüm ayarları deneyimli uzmanlar eşliğinde çok kolayca yaptırabilme imkânı da sunuyor.
Dehşan Ertürk: “Akıllı telefon pazarındaki iddiamızı Avea inTouch 3 Large ile artırıyoruz”

İzledikleri akıllı stratejilerle, Avea’nın Türkiye’deki akıllı telefon pazarındaki liderliğini 10 çeyrektir kesintisiz sürdürdüğü noktasının altını çizen Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, Avea’nın akıllı telefon pazarındaki iddiasını Avea inTouch 3 Large ile artırdıklarını söyledi.

Avea’nın sadece bir mobil iletişim operatörü olma misyonuyla değil; aynı zamanda inovasyon gerçekleştiren bir teknoloji şirketi olma hedefiyle çalıştığını belirten Ertürk; “5 inç ve üzeri geniş ekranlı akıllı telefonlar, dünya çapında sevk edilen tüm akıllı telefon cihazlarının yüzde 22’sini oluşturuyor. 2013’ün üçüncü çeyreği itibariyle satışlarda en yüksek seviyeye ulaşan geniş ekranlı akıllı telefonlar, çarpıcı yükseliş ivmesini 2014’te de sürdürüyor. Artık, kullanıcılar ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir cihazda toplayan geniş ekranlı akıllı telefonlara yöneliyor. Avea inTouch 3 Large; sunduğu teknoloji ve sahip olduğu 5 inç’lik ekranıyla kullanıcıların bu beklentisini fazlasıyla karşılayacak bir cihaz. Geniş ekranlı akıllı telefon pazarındaki iddiamızı Avea inTouch 3 Large ile artırırken, tüketicinin bu ihtiyacına da yanıt vermiş oluyoruz” dedi.

Kullanıcılar, Avea inTouch 3 Large’a 24 ay taahhüt vererek tarifeye ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla veya peşin 649 TL ödeyerek sahip olabilecekler.

Kampanya kapsamında Avea inTouch 3 Large’ı satın alanlara, ayrıca Avea Bulut’tan 12 ay boyunca 4 GB saklama alanı ve 3 ay boyunca 50 Şarkı İndirme Paketi de hediye edilecek. Cihazı satın alan faturasız müşterilere ise 12 ay boyunca 1 GB internet hediye edilecek.

Avea inTouch 3 Large’ın özellikleri

Ekran: 5 inç (480*854)
Kamera: 5 MP auto focus flashlı Arka-0.3 MP Ön Kamera
Kamera Özellikleri: Yüz Tanıma, Gülümseme Tanıma, Panaromik Resim çekme, HDR kalitesinde çekim yapabilme
İşlemci: 1,3 GHz çift çekirdekli işlemci
RAM: 1 GB
Dahili Hafıza: 4GB
Pil: 2000 mAh
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 Jelly Bean
Boyutlar: 143 x 72 x 9.1 mm
Ağırlık: 156 gr.
Kullanıcı Arayüzü: Avea Tema

Başa dön tuşu