Wii turnuvasında final heyecanı

ImageNintendo Türkiye ve Radio N101 işbirliğiyle düzenlenen Wii Turnuvası'nda final günü geldi çattı! Bu hafta sonu İstinye Park'ta düzenlenecek finallerde Nintendo tutkunları kozlarını paylaşırken, Cem Ceminay da esprileriyle ortama neşe katacak. Turnuvanın şampiyonlarını Nintendo ve Puma'dan harika ödüller bekliyor.

Dünyanın en eski ve en köklü oyun konsolu ve oyun yaratıcısı şirketlerinden Nintendo ve Radio N101 işbirliğiyle düzenlenen ‘Wii Turnuvası'nın finalleri, 15-16 Aralık 2007 tarihlerinde yapılıyor. İstanbul İstinye Park'ta gerçekleştirilecek olan turnuvaya ünlü radyo programcısı Cem Ceminay da esprileriyle renk katacak.

Son dönemin en etkileyici, en heyecan verici ve en eğlenceli oyun konsolu Nintendo Wii oynayarak keyifli bir turnuva yaşayacak yarışmacılardan ilk üçe girenler, Nintendo ve Puma'dan sürpriz ödüller kazanacak.

16 Aralık'taki final turunda Cem Ceminay, saat 13.30'dan itibaren Nintendo finalistleriyle birlikte olarak ‘sevgi, saygı, barış, beraberlik' mesajları verecek!

Bu eğlenceli ve heyecanlı turnuva finaline herkes davetli.

Başa dön tuşu