Yeni Acer P7 Projektör serisi Türkiye’de

Acer’ın performans ve görüntü kalitesini bir araya getiren P7 projektör serisi Türkiye’de!

Acer P7 series projector

 

İster büyük bir konferans salonunda ister küçük bir toplantı odasında kullanım için ideal olan yüksek çözünürlüklü premium projektörlerden oluşan Acer P7 serisi 2D’den 3D’ye otomatik dönüştürme özelliğiyle dikkat çekiyor.

Acer P serisi hem küçük hem de büyük konferans odaları için Full HD, WUXGA çözünürlükle birlikte yüksek kaliteli bir projeksiyon çözümü sunuyor. 5000 lümen renk parlaklığı, Full HD çözünürlükte geniş format ve multimedya tak ve oynat özellikleriyle üstün bir görüntü kalitesi sağlıyor. Acer P serisi projektörler birçok giriş/çıkış arayüzüyle entegre ve her tür endüstriyel standarttaki cihazla uyumlu.

Çarpıcı renkler
Acer ColorBoost II+ geleneksel projektörlerde bugüne kadar görülmemiş benzersiz bir renk performansı sağlayan optimize bir 6 segmentli renk tekerleği tasarımına, güçlü imaj işleyicisine ve gelişmiş lamba aydınlatma teknolojisine sahip.

Ayrıca, Acer ColorSafe II renk bozulmasını neredeyse ortadan kaldırıyor ve uzun süreli kullanıma rağmen resim bütünlüğünü garanti etmek için DLP teknolojisinden faydalanarak kullanıcıların sürekli olarak parlak ve canlı imaj ve metinlere sahip olmalarını sağlıyor.

Pratik kurulum ve bağlanabilirlik
Acer P7 Projektör Serisi projektörleri hareket ettirmeden lensin oynatılabilmesine izin veren lens kaydırma teknolojisine sahip. Kullanıcılar kontrol tekerleklerini açabilir ve yansıtılan imajı herhangi bir bozulma olmadan orijinal biçim ve boyutunda yatay veya dikey olarak değiştirebilirler.

Acer P7 Serisi başka cihazlara bağlanırken daha fazla esneklik sunan üç HDMI ve iki D-Sub bağlanabilirliğe sahip. HDMI çarpıcı derecede yüksek tanımlı görüntüleme sağlarken, kullanıcılara mevcut olan en yüksek kalitede video ve sesler sunuyor. Bu projektörler aynı zamanda daha fazla esneklik ve anında değiştirme özelliği için iki bilgisayar kaynağından girişe izin veren iki set D-Sub ve ses konektörleriyle de donatılmış. Birden çok bilgisayara bağlanabilirlik sayesinde kullanıcılar çalışırken daha fazla verimlilik için iki dizüstü bilgisayarı ekleyebiliyorlar.

Ek olarak, kablosuz bağlantı ile kullanıcılar aynı zamanda ekran yansıtma teknolojisi sayesinde akıllı telefonlarındaki içerikleri doğrudan yansıtabiliyorlar.

Acer EcoProjection teknolojisyle verimli ve ekonomik!
Acer P7 Serisi bekleme konumundaki güç tüketimini 5 W’tan 0.5 W’a %90 oranından fazla azaltan Acer EcoProjection teknolojisiyle birlikte geliyor. Kullanıcılar ayrıca projektörlerini kapatmayı unutmaları konusunda endişelenmek zorunda kalmıyorlar çünkü Auto-ECO özelliği 5 dakika boyunca hiç giriş sinyali olmaması halinde projektörün otomatik olarak ECO moduna geçmesini sağlıyor ve böylece güç tüketiminde yüzde 20’den fazla azaltma elde ediliyor.ExtremeEco teknolojisiyle birlikte projektörün güç tüketimi %75’e kadar azaltılabiliyor ve lamba ömrü uzatılabiliyor; böylece kullanıcılar 4500 saate kadar lamba ömrüne sahip oluyorlar.

Başa dön tuşu
Kapalı