Pil Efsanesi Duracell’den Powerbank Modelleri

Pil pazarının en büyük markalarından biri olan Duracell, telefon kullanıcılarının da pil derdine çare olmak için yeni bir seri üretti. Duracell Powerbank ürünleri ülkemizde de satışa sunulmaya başlandı.

Günümüz akıllı telefonları performans, ekran kalitesi ve kamera konusunda büyük mesafe kat etmiş durumda. Büyük ekranlı modeller de kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Sosyal medyanın da etkisiyle artan yoğun kullanım, mobil cihazlarda pil sorununu doğuruyor. Gün ortasında şarjı azalanlar ellerinde şarj kablolarıyla priz arama bulma düşüyor. Bu sorunun en önemli çözümlerinden biri powerbank kullanmak.

Taşınabilir şarj cihazları pazarına adım atan pil efsanesi Duracell, 3 farklı modelle tüketicilere ulaşmaya başladı. Duracell’in bu yeni powerbank modelleri hakkında bilgiler bu yazımızda!

Powerbank her kullanıcı için şart

Ülkemizdeki cep telefonu kullancılarının yüzde 80’i telefonunu günde en az bir defa ya da daha fazla şarj etmek zorunda kalıyor. Üstelik cep telefon kullanıcılarının yüzde 83’ünün evde olmadığı bir anda şarjı bitiyor ve zor durumda kalıyor. Duracell Powerbank iki kat daha hızlı şarj özelliği ile zor durumda kaldığınız her anda ihtiyacınıza cevap vermeyi hedefliyor.

Türkiye’de Powerbank kullanıcıların yarısından çoğu ürünlerinin akıllı telefonlarını üç defaya kadar şarj etmesini bekliyor. Duracell Powerbank 6700 mAh ve 10050 mAh, bu ihtiyaca da cevap vererek Türkiye’nin beklediği Powerbank ürünün tam karşılığı olmaya aday.

İki kat hızlı şarj özelliği fark yaratıyor

Nerede olursanız olun prize bağlı kalmamanın keyfini çıkarın. Duracell Powerbank, siz akıllı cihazlarınızla dünya ile iletişim kurarken özgürlüğünüzün koruyucusu olur. Duracell akıllı telefonunuzun güç ihtiyacını karşılarken, siz de hayatla bağlantınızı koparmazsınız. Ayrıca Duracell Powerbank ile telefonunuzu prize kıyasla iki kat daha hızlı şarj edebilirsiniz.

Anında kullanım için önceden şarj edilmiş olarak teslim edilen iOS, Android sistemleri ve neredeyse diğer tüm USB’den güç alan aygıtlarla uyumlu Duracell Powerbank hayatınızı kolaylaştıracak.

Bakır ve siyah renkli ikonik tasarımı ile Duracell Powerbank akıllı telefonunuzu üç defaya kadar (iPhone 7’nin dahili pil kapasitesi doğrultusunda) şarj edebiliyor ve size 48 saate kadar ekstra kullanım süresi sağlıyor. Duracell Powerbank ürününüzü evde şarj ederken, aynı zamanda telefonunuzu veya tabletinizi de ürüne bağlayarak şarj etmenizi sağlayan çift şarj girişi teknolojisine de sahip.

Duracell markalı powerbank ürünleri sizi, kendisini ve telefonunuzu güvende tutmak için 10 farklı güvenlik özelliği ile karşınıza çıkıyor. Kısa devre, yüksek ve düşük voltaj korumaları en önemli özelliklerden biri. Duracell Powerbank, ayrıca üç yıllık garanti ile sunuluyor.

Duracell Powerbank ailesi, farklı güç gereksinimlerinin karşılanması için üç farklı ürün seçeneğine sahip: Hızlı şarj ve cepte taşıma kolaylığı ile 3350mAh kapasiteli ürün,  6700mAh kapasiteli orta boy ürün ve birden fazla aygıtı (telefonlar, tabletler) yüksek hızda şarj etmek için 10050mAh kapasiteli premium ürün. Üstelik ürünler alır almaz kullanabilmeniz için şarj edilmiş durumda satışa sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı