E-posta sihirbazı Nokia E75 Türkiye'de

Nokia’nın yeni e-posta kullanıcı arayüzüne sahip ilk cihaz olan Nokia E75, Türkiye’de de satışa sunuldu. Entegre Nokia Messaging servisiyle e-posta iletişiminde büyük kolaylıklar sağlayan Nokia E75, kişisel bilgilerin yönetilmesinde de önemli avantajlar kazandırıyor.

Kullanıcı verimliliğini en üst düzeye taşıyacak biçimde tasarlanan yeni Nokia E75, Türkiye pazarına da girdi. Nokia’nın yeni e-posta kullanıcı arayüzüne sahip ilk cihaz olan Nokia E75, eksiksiz masaüstü e-posta işlevselliği ve entegre Nokia e-posta ve mesajlaşma servisleri sunuyor.

Nokia Eseries cihazlarından beklenen kaliteli malzemelerin kullanıldığı Nokia E75, kayarak açılan QWERTY klavye içeriyor ve üç adımda e-posta kurulumu sağlıyor. Bu kolaylığın ardındaki temel gerekçe ise ilk kez bir cihazla birlikte sunulan entegre Nokia Messaging servisi oluyor. Nokia Messaging servisi, Yahoo! Mail, Gmail ve Windows Live Hotmail dahil, dünyanın lider e-posta hesaplarını açıyor. Ayrıca bu servis, Nokia’nın kurumsal e-posta istemcileri, Mail for Exchange ve IBM Lotus Notes Traveler tarafından da destekleniyor ve bu sayede, dünya çapında kurumların gelen kutularının yüzde 90’ından fazlasına doğrudan erişim sağlıyor.

E-posta deneyimi zenginleştirilen Nokia E75, sahibinin bütün hesaplarını, erişimi ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzünde birleştiriyor. Bu arayüz, görüntüleri genişletme, tek tıkla yanıtlama, alt klasör ve HTML desteği gibi, masaüstü e-posta uygulamalarının bütün ortak özelliklerini destekliyor. Gelişmiş e-posta işlevselliğine ek olarak, Nokia E75 ile gelen yeni özellikler arasında, toplantı taleplerini yaratma ve yanıtlama, kişi arama ve otomatik tamamlama gibi yükseltilmiş kişisel bilgi yönetimi özellikleri de yer alıyor.

Nokia E75, diğer Ovi servisleriyle de entegre oluyor; A-GPS ile birlikte çalışan Nokia Maps ve ilk kez bir Nokia Eseries cihazı tarafından desteklenen N-Gage Nokia oyun servisi ile birlikte geliyor.

En ucuz Nokia cep telefonları

Başa dön tuşu