Dış Mekan Led Ekran Teknolojisi ve Avantajları

Led ekran teknolojileri, günümüzde reklam ve tanıtım alanında sıklıkla karşılaşılan görüntüleme sistemlerinden biridir. Marka ve firmaları hedef müşteri kitlesiyle buluşturan bu led ekranlar, üstün görüntü performansı sergileyerek ilgi odağı olmayı başarırlar. Sokaklarda, caddelerde, alışveriş merkezlerinde kısacası insan kalabalığının olduğu alanlarda bu led ekranlara sıkça rastlamak mümkündür. Led ekran denildiği zaman, akıllara iç mekan led ekran ve dış mekan led ekran olmak üzere iki seçenek gelmektedir. İç mekan led ekranlar, kapalı alanda kullanıma uygun olarak üretilen led teknolojileridir. Dış mekan led ekran ise açık hava kullanımı için ideal olan görüntüleme sistemleridir. İç mekan led ekranlar, mağaza led ekran olarak kullanılabilen ürünlerdir. En güncel olarak mağazacılık sektöründe bu ledler tercih edilmektedir.

Dış Mekan Led Ekran Teknolojisinin Ayrıcalıkları

Dış mekan led ekranlar, açık havada kullanıma uygun olarak üretilen led teknolojileridir. Alışveriş merkezlerinin dış cephelerinde, havalimanlarında, hastanelerde, metro istasyonlarında ve daha birçok yerde dış mekan led ekranlarla karşılaşmak mümkündür. Yüksek görüntü performansıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başaran bu led ekranlar, geniş bir kitleye hitap eder. Dış mekan led ekranların devasal boyutlarda üretilmesi, onları ayrıcalıklı kılan en önemli özelliklerinden biridir. Dış mekan led ekranlar, ekran boyutu olarak büyük ebatlarda üretildikleri için kolaylıkla fark edilebilen cihazlardır. Bina dış cephelerine de giydirilebilen bu led teknolojisi, marka ve firmalar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Dış mekan led ekranlar, büyük boyutlarda üretilmeleri sebebiyle metrelerce uzaklıktan fark edilebilirler. Görüntü kalitesinin üstün olması sebebiyle hedef müşteri kitlesinin görüş alanında olmayı başarır. Uzun vadeli olarak tanıtım isteyen marka ve firmalar için ideal bir reklam aracıdır. Bu ekranlara reklamlar başarılı bir şekilde aktarılır. Mağazacılık sektöründe de önemli bir konuma sahip olan led teknolojileri; ürün kampanyaları, yeni ürünler, sezon indirimleri gibi pek çok konuda insanları bilgilendirir. Tanıtım artmasıyla beraber dolaylı olarak satışlarda da bir artış beklenir. Suya dayanıklı olarak tasarlanan dış mekan led ekranlar, yağmur ve kar suyundan etkilenmez. Sis gibi olumsuz hava koşullarında da, maksimum performans göstermeye devam eder. Dış mekan led ekran fiyatları, tercih edilen ekranın ebatlarına göre değişiklik göstermektedir.

Dış Mekan Led Ekran Nereden Satın Alınır?

Dış mekan led ekranlar, led ekran üreticilerinden satın alınır. Kişiye özel olarak tasarlanan bu led ekranlar, istenilen modelde ve ebatta özel üretilebilen ekranlardır. Fenova, alanında uzman ekibiyle, iç mekan ve dış mekan led ekran teknolojileri alanında hizmetinizde! Dilediğiniz led ekranı, istediğiniz ölçülerde temin etmeniz mümkündür. Kolay montaja sahip olan bu ürünler, reklam sektörünün de vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarır. Led ekran firmaları, müşterilerinin taleplerini de göz önünde bulundurarak ideal led ekran üretimini gerçekleştirmektedir.

Başa dön tuşu