Mobil oyun meraklılarına müjde

ImageYeni oyunlar, cihazlar ve çevrimiçi servislerle kullanıcıların beğenisine sunulan N-Gage mobil oyun uygulamasını, uyumlu Nokia Nseries cihazlarına yükleyen kullanıcılar, 10 avro değerindeki EA SPORTS futbol oyununun tam sürümünün ücretsiz lisansına hak kazanacaklar. Kampanya stoklarla sınırlı!

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, N-Gage mobil oyun servisini, kısa bir süre önce yeni oyunlar, cihazlar ve çevrimiçi servislerle kullanıcıların beğenisine sundu. Şimdi de N-Gage mobil uygulamasını cihazlarına yükleyen kullanıcılar, EA Mobile tarafından geliştirilen EA SPORTSTM futbol oyununun tam sürümünün ücretsiz lisansına sahip olabilecekler.

Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: "N-Gage ile dünya çapında kullanıcılarımıza son derece cazip oyunlara erişim ve satın alma olanağı sunarak benzersiz bir deneyim yaşatıyoruz. Bu deneyim, N-Gage platformu üzerinden sunulan EA SPORTSTM futbol oyunu ile daha da keyifli hale geliyor. Kullanıcılarımıza böylesi bir deneyim yaşattığımız için mutluyuz çünkü mobil oyunun geleceğini onlarla birlikte şekillendireceğiz."

En iddialı ve zengin oyunlar N-Gage'de
N-Gage platformu, bugüne kadar geliştirilen en iddialı ve grafik açısından en zengin mobil oyunlardan bazılarını içeriyor. N-Gage için lider oyun geliştiricileri tarafından strateji ve spordan, arcade ve aksiyona kadar her çeşit oyun geliştiriliyor. İlk etapta hizmete sunulan oyunlar arasında, Gameloft tarafından geliştirilen Block Breaker Deluxe, Brain Challenge ve Asphalt 3: Street Rules; Glu Mobile tarafından geliştirilen World Series of Poker Pro Challenge ve Nokia Publishing tarafından geliştirilen Hooked On: Creatures of the Deep ve System Rush yer alıyor. Bunları, EA Mobile tarafından geliştirilen Tetris ve The Sims 2 Pets ve Nokia Publishing tarafından geliştirilen Snakes Subsonic, Space Impact: Kappa Base ve Mile High Pinball oyunları izleyecek. N-Gage topluluğu, bazıları yalnız N-Gage'e özel olmak üzere, çok çeşitli, kaliteli oyunlara erişebilecek.

Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N95 ve Nokia N95 8GB, N-Gage uyumlu cihazlar arasında yer alıyor. Nokia, www.n-gage.com adresinden indirilebilen uygulamaya düzenli olarak yeni oyunlar, işlevler ve cihazlar eklemeyi planlıyor. Satın alınmadan önce ücretsiz olarak denenebilen oyunların bedelinin, 6-10 avro arasında olması bekleniyor.

N-Gage hakkında
Nokia Nseries ve diğer S60 3. sürüm cihazları ile uyumlu mobil oyunlar için oluşturulan N-Gage platformu sayesinde kullanıcılar, Nokia'nın mobil oyun topluluğu N-Gage Arena'ya bağlanmanın yanı sıra, kaliteli mobil oyunlara kolaylıkla ulaşabiliyor, oyunları deneyerek satın alabiliyor, oynayabiliyor ve yönetebiliyor. Nokia, geniş bir oyun portföyü sunmak için dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapıyor. Daha fazla bilgi için: www.n-gage.com

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu