Darty'den PC ve cep telefonlarında indirim

ImageAvrupa'da dokuz ülkede faaliyet gösteren İngiliz Kesa Electricals plc grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki en önemli markası DARTY, 24 Ağustos tarihinden itibaren uygulayacağı indirim kampanyası ile müşterilerine cazip fiyat alternatifleri getiriyor. Kampanya kapsamında bir Acer PC ve iki Nokia cep telefonunda indirim uygulanacak.

Güven sözleşmesi çerçevesinde hizmet veren DARTY Türkiye, ürünün en iyisi, fiyatın en iyisi ve hizmetin en iyisi felsefesini uyguladığı ve 5 bin'den fazla çeşit ürüne yer verdiği mağazasında, elektronik ürünlerin yanısıra küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar birçok ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor.

DARTY, gerçekleştireceği indirim kampanyası ile müşterilerinin uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olmasını sağlıyor.

Ürünlerin stoklarla sınırlı olduğu indirim kampanyasında;

  • Acer Veriton 6800 masaüstü bilgisayar 799 USD yerine 17" LCD monitör ile birlikte 599 USD,
  • 2 mp entegre kamera FM stereo radyo, MP3 player, Bluetooth olanakları bulunan Nokia 6270 549 YTL yerine 33,25 x 12 taksit seçeneğiyle 399 YTL,
  • 2 mp entegre kamera FM stereo radyo, MicroSD hafıza kartı yuvası, Bluetooth ile Nokia 5500 33,25 x 12 taksit fırsatıyla 585 YTL yerine 399 YTL'den satışa sunuluyor.

DARTY HAKKINDA:

DARTY İngiliz Kesa Electricals plc grubunun beyaz eşya ve elektronik alanında Avrupa'daki perakende zincir mağazalar şirketlerinden biri. Dokuz ülkede faaliyet gösteren Kesa Grubu, alanında Avrupa'nın üçüncü en büyük kuruluşu. Kesa Grubu değişik markalarıyla Avrupa'nın sekiz ülkesine, DARTY markasıyla ise Fransa, İtalya, Lüksemburg ve İsviçre'de müşterilerine hizmet veriyor.

İlgili web sayfa adresleri:

Kesa Electricals plc : http://www.kesaelectricals.co.uk/

Darty : http://www.darty.fr/

Darty Türkiye : http://www.darty.com.tr/

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu