BİLGİSAYARÜRÜN

ThinkPad X1 Carbon 6. Nesil Bilgisayar Göz Kamaştırıyor

Dizüstü bilgisayar dünyasının en ünlü serilerinden biri şüphesiz ThinkPad. Uluslararası Uzay İstasyonu’nda astronotlar tarafından da yıllardır kullanılan bu bilgisayar serisinin yeni modeli Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6. Nesil) büyük bir ihtişamla tekrar sahnede. Hafifliği ve üstün performansıyla iş dünyasının yıldızı konumunda olan yeni bilgisayarın genel özelliklerini paylaşıyoruz.

Şık, hızlı ve çok sağlam

IBM’in bilgisayar bölümünü Çinli firma Lenovo‘ya satmasından sonra ThinkPad dizüstü bilgisayar serisi gelişimini daha da artırdı. Tasarım şıklığı ve hafifliğiyle  kendinden söz ettiren ThinkPad X1 Carbon, dayanıklılığı ve performansıyla da hayranlık uyandırıyor.

ThinkPad X1 Carbon’un performansına ek olarak sağ dört karbon- fiber ile güçlendirilmiş dayanıklılığı ve uzun pil ömrü de her koşulda sorunsuz çalışmasında önemli pay sahibi.

Performansı yüzde 35 artırıldı

İş bilgisayarı olarak son kullanıcıların işlerini rahat, hızlı ve sorunsuz yapmasına imkan sağlayan dizüstü bilgisayarı ThinkPad X1 Carbon sahip olduğu donanım özellikleriyle en hızlı rakipleriyle bile yarışıyor.

Lenovo marka ThinkPad Carbon X1 model dizüstü bilgisayarların 8. nesil Intel Quad Core işlemcileri performansı önceki nesle göre yüzde 35 oranında artırıyor. LPDDR3 belleği sayesinde çok daha hızlı olan Lenovo ThinkPad X1 Carbon’un “yüksek işlem hızı” işinizi kolaylaştırıyor.

İş dünyasında yöneticilerin gittikleri her yerde bağlantıda kalmalarını sağlayan Küresel LTE-A kartı (isteğe bağlı) eklediğinde ise yöneticilerin vazgeçilmezi oluyor. Dünyanın her yerinde mobil üretkenliği sürdürebileceğiniz bir ürün olan Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6. Nesil) işinizi ve sizi asla yarı yolda bırakmıyor.

Karizmatik, büyüleyici tasarımı yine öne çıkıyor

Simsiyah, yumuşak dokunuşlu zarif kapağı ve tasarım şıklığıyla dikkat çekici bir dizüstü bilgisayar olan Lenovo ThinkPad X1 Carbon’un gümüş renk seçeneği de bulunuyor. Hafifliği ve zarafetiyle göz kamaştıran ThinkPad X1 Carbon, üstün performansı ve tasarımı dengeliyor. ThinkPad X1 Carbon modelini her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

14 inçlik ekran seçeneği ile daha büyük ve her zamankinden daha göz alıcı şekliyle karşımıza çıkan Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6. Nesil) 15 saate kadar pil ömrü ve Rapid Charge teknolojisi sayesinde şıklığı kadar performansıyla da fark yaratıyor.

 

Başa dön tuşu