Çocuklar için: Fitbit Ace 3 tanıtıldı!

Fitbit, 6 yaş üstü çocuklar için tasarladığı yeni akıllı bilekliği Ace 3’ü duyurdu. Fitbit Ace 3, çocukların sağlıklı alışkanlıklar edinmelerini amaçlıyor.

Fitbit, 6 yaş üstü çocuklar için tasarladığı yeni akıllı bilekliği Ace 3’ü duyurdu. Fitbit Ace 3, çocukların sağlıklı alışkanlıklar edinmelerini amaçlıyor. Fitbit Ace 3, 6 yaş üstü çocukları hedefliyor. Çocuk kullanıcılar için son derece korunaklı olarak tasarlanan akıllı bileklik, farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Bilekliğin yan tarafında büyük bir fiziksel buton bulunuyor. PMOLED ekran üzerine kurulu olan akıllı bileklikte aktivite takibi yapılabiliyor.  Su geçirmeyen akıllı bileklik, diğer modellere göre yüzde 20 daha parlak ekranıyla dikkat çekiyor. Yaşa uygun fitness ve uyku hedefleri bildirimlerle ebeveynlere hatırlatılıyor. Fitbit uygulaması sayesinde çocuğun kaç saat uyuduğu, kaç adım attığı takip ediliyor. 8 günlük bir pil ömrü olan akıllı bileklik aile içerisinde farklı aktivite yarışmaları düzenlemeyi de mümkün kılıyor.  Ace 2 Türkiye’de satıldığı için Ace 3’ün de Türkiye’de satılması bekleniyor.

Fitbit Ace 3, 6 yaş üstü çocukları hedefliyor. Çocuk kullanıcılar için son derece korunaklı olarak tasarlanan akıllı bileklik, farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Bilekliğin yan tarafında büyük bir fiziksel buton bulunuyor. PMOLED ekran üzerine kurulu olan akıllı bileklikte aktivite takibi yapılabiliyor.

Su geçirmeyen akıllı bileklik, diğer modellere göre yüzde 20 daha parlak ekranıyla dikkat çekiyor. Yaşa uygun fitness ve uyku hedefleri bildirimlerle ebeveynlere hatırlatılıyor. Fitbit uygulaması sayesinde çocuğun kaç saat uyuduğu, kaç adım attığı takip ediliyor. 8 günlük bir pil ömrü olan akıllı bileklik aile içerisinde farklı aktivite yarışmaları düzenlemeyi de mümkün kılıyor.

Ace 2 Türkiye’de satıldığı için Ace 3’ün de Türkiye’de satılması bekleniyor.

Fitbit akıllı saatleri ile el yıkama sıklığınızı ve sürenizi takip edebilirsiniz

Başa dön tuşu