Gerçek Bir Yarış Pilotu Olmak İster Misiniz?

Nissan PlayStation GT Academy 2015’te şimdiye kadarki en büyük organizasyonunu gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek olan GT Academy, sanal yarış dünyasında, Nissan için gerçek pistlerde yarışabilecek oyuncuları arıyor.

Nissan ve PlayStation, Gran Turismo 6’nın sanal dünyasından yeni bir profesyonel yarış pilotu keşfedecek. Bir devrime imza atan GT Academy, PlayStation oyuncularına, Nismo Sporcusu olma hayalini gerçeğe dönüştürmeleri için bir fırsat vermek üzere büyük organizasyona bir kez daha hazırlanıyor. 2015 yılında Türkiye de başlatılan program ile yeni yarışçıların katılım sağlaması arzulanıyor.

GT_Academy_2

Playstation 3 ve Gran Turismo 6 oyununa sahip olan herkes, Türkiye için de açılan online GT Academy bölümünde yarışabilir. Bu yarışta en hızlı ilk 20 kişi arasına girebilenler, ulusal seçmelere katılıp tekrar birbirleriyle yarışacaklar. Buradaki en hızlı 10 ismi finale kalacak. Türkiye finallerinde en iyi dereceyi alan 6 yarışmacı ise ünlü Silverstone Yarış Kampı’na katılma şansı yakalayacak. Silverstone yarış kampına katılan yarışmacılar hayatlarını değiştirecek bir kariyer elde edebilecek. Burada dünyanın çeşitli yerlerinden gelen finalistler ile Dubai 24 Saat’lerinde yarışabilmek için kıyasıya mücadele edecek.

GT_Academy_3

21 Nisan – 16 Haziran tarihleri arasında açık kalacak sistemde dünya çapında 24 farklı ülkeden katılımcıların erişimi sağlanacak GT Academy’de Uluslararası Platform, Asya Platformu ve Avrupa Platformu’ndan 2.2 milyar potansiyel yarışmacı bekleniyor. Yarışma 18 yaşını doldurmuş ve ehliyet sahibi herkese açık olacak. Yarışma şartları ile ilgili detaylı bilgiler www.nissan.com.tr, www.facebook.com/GTAcademy, www.gran-turismo.com ve http://www.gran-turismo.com/tr/academy/2015/ adresinde bulunabilir.

Eğer Playstation’unuz yoksa üzülmeyin, Playstation 3’ü en iyi fiyatlarla gittigidiyor.com’dan satın alabilir, hatta gerçeğe daha da yakın olmak isterseniz yanında bir Logitech G27 direksiyon sistemi alabilirsiniz.

[wonderplugin_carousel id=”37″]
Başa dön tuşu