Uber, Ankara’da 40 TL ile Hizmet Vermeye Başladı

Dünya çapında 58 ülkede ve 300 şehirde kullanılan Uber, Ankara’da hizmet vermeye başladı. Ankaralılar Uber hizmetinden Mart ve Nisan ayında 40 TL indirimle yararlanabilecek.

Bir dönem çok konuşulan ve başarısıyla paylaşım iş modelini iş dünyasında gündem haline getiren Uber sarı taksiler aracılığı ile Ankara’da hizmet vermeye başladı. Ankaralılar Mart ve Nisan ayında 40 TL indirimden faydalanabiliyorlar.

Uber, şu ana kadar İstanbul’da hizmet veriyordu. Uber Türkiye, resmi Twitter hesabından yeni bir açıklama paylaştı ve Ankara’daki kullanıcıların da UberTaksi’yi kullanabileceklerini duyurdu.

2014 yılından bu yana aralıklı bir şekilde olsa da Türkiye’de hizmet veren Uber, bugün itibarıyla Ankara’da da hizmet vermeye başladı. Uber sayesinde Ankaralılar  UberTaksi üzerinden sarı taksi çağırabilecek.

Bir yolculukta 40 TL indirim

Ankara’daki kullanıcılar, “MERHABAANKARA” kodunu kullandıklarında Mart ve Nisan  ayları boyunca Ankara’da gerçekleştirecekleri bir yolculukta 40 TL’ye varan indirimden faydalanabilecek. Uber Türkiye “Kampanya bir sonraki yolculukta otomatik olarak uygulanacaktır” şeklinde açıklama yaptı.

Uber uygulaması Türkiye’de 1,5 milyon kez indirildi

Başa dön tuşu