Western Digital’dan Süper Hızlı Depolama Çözümleri

Dosyalarınız sizin kontrolünüzde!

Depolama çözümleriyle geniş bir kullanıcı kesiminin takdirini kazanmış olan Western Digital, Tüketici Elektroniği Şovu CES 2019’da yeni dikkat çekici ürünlerini tanıttı. Şirketin önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği yeni SSD’ler hem portatif tasarımlarıyla, hem de süper hızlı olmalarıyla dikkat çekiyor. SSD’lerin yanı sıra inovatif USB bellek modellerini de ilk defe tanıtan Western Digital, 4 TB kapasiteli portatif flaş sürücü prototipini de görücüye çıkardı.

Bu seneki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda farklı alanlardan teknolojik ürünlerin geçit törenini izliyoruz. Tüketicilerin kişisel içeriklerini son derece hızlı ve basit bir şekilde oluşturmalarını, organize etmelerini ve paylaşmalarını sağlayan birçok inovatif çözüme şahit olduk. Bunlardan birkaçını da, kaliteli sabit diskleriyle öteden beri gönlümüzde taht kurmuş olan Western Digital tanıttı.

Dosyalarınız sizin kontrolünüzde!

Fotoğraf, video ve tüm diğer değerli dosyalarının kontrolünü elinde tutmak isteyenler için üretilen iki yeni portatif SSD, performans ve rahat kullanım yapılarıyla ilgi çekiyor. USB sürücüsündeki dosyaları buluta yedekleme hizmetini de tanıtan şirket, buna ek olarak yeni ultra yüksek kapasiteli USB sürücü prototipini tanıttı. Yeni hizmet ve ürünler sayesinde kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında hareket halinde olsalar bile daha fazla içerik depolayabilecek ve bu içeriklere erişebilecek.

depolama

SanDisk Extreme PRO Portable SSD

2019’un bahar aylarında piyasada olması beklenen SanDisk markasının yüksek performanslı portatif SSD’si, son derece hızlı ve sürdürülebilir performansı 1GB/sn’ye kadar çıkan transfer hızıyla taçlandırıyor ve tüm bunları IP55 derecesinde dayanıklılıkla sunması planlanıyor.

depolama

My Passport Go

WD’nin ödüllü My Passport ailesinin en yeni üyesi My Passport Go SSD, 1TB’a kadar hafıza seçeneklerinin yanında entegre kablo ve kauçuk kaplama barındıran elverişli bir yapıyla tüketicilerinin karşısına çıkacak. Seyahatler için tasarlanan My Passport Go, SSD performansına hareket halindeyken bile erişmek isteyenlerin tercihi.

depolama

SanDisk Flashback

SanDisk’in en popüler iki USB sürücüsüyle uyumlu olan Flashback, USB sürücüdeki içeriğin çevrimiçi bir kopyasını oluşturan bir bulut depolama hizmeti. Böylece tüketiciler sürücülerini kaybettiğinde veya evde unuttuğunda bile dosyalarını kolayca görüntüleyebiliyor, arayabiliyor ve paylaşabiliyor.

depolama

SanDisk 4TB1 USB-C Prototip

Teknolojide dönüm noktaları yaratma geleneğine devam eden şirket, dünyanın en yüksek kapasiteli portatif flaş sürücüsünü gösterime sunuyor. Sürücüde 4 TB gibi çok yüksek bir hafıza, şu anda prototip olan çok küçük bir yapıda yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı